02.11.2020

Yapay zeka ile Güçlendirilmiş ilk ERP Projesi

Türkiye’de Yapay Zekâ (Artificial Intelligence-AI) alanında ilk ARGE yatırımlarından biri olan WINWAI’yi geliştiren KORA ile 1989’dan beri işletmelerin iş süreçlerini yönetebilecekleri çözümler üreten Login Yazılım çözüm ortaklığı sağladı. Böylece Login ERP ile WINWAI entegrasyonu sayesinde yapay zeka ile güçlendirilmiş ilk ERP projesi hayata geçmiş olacak.

WINWAI-Login ERP entegrasyonu ile iş akışları otomatikleşerek, optimize kararlar alınmasında ve öngörü problemlerinde makine öğrenimi ve derin öğrenme teknolojileri kullanılacak. WINWAI Login ERP sayesinde iş süreçlerinizdeki hızı ve verimliliği maksimuma çıkarırken maliyetlerinizi düşüreceksiniz.

Çeşitli sektörlerde 20 yıldan fazla BI (İş Zekası) ve DB (Veritabanı) alanlarında tecrübeye sahip uzmanlar tarafından geliştirilen WINWAI, veri analitiği ve AI Teknolojilerinde önemli bir pazar oyuncusu olmaya hazırlanıyor. Bu süreçte de gerçekleşen bu çözüm ortaklığı ile KORA ve Login Yazılım güçlerini birleştirerek sektöre katma değer sağlayacak proje ile hizmet ve çözüm sunmanın heyecanını yaşıyor.