Digital Planet e-Dönüşüm Entegrasyonu

Fatura, kredi kartı ekstresi, poliçe, müşteri mektubu gibi birçok alanda uygulanan e-Dönüşüm, bu alanlardaki bütün aktivitelerin dijital olarak gerçekleştirilmesi olarak tanımlanır. Hem özel hem de kamu kuruluşları için hız ve tasarrufun en temel ihtiyaca dönüşmesi ile e-Dönüşüm hayatımıza girmiştir. e-Fatura, e-Arşiv, e-İrsaliye, e-Defter, e-Bilet gibi uygulamalar e-Dönüşüm’ün hayatımızı kolaylaştıran sadece birkaç örneğidir.

e-Dönüşüm sistemleri size oldukça avantaj sağlar. Operasyonel maliyetlerde düşüş sağlayarak verimliliğinizi de arttırırsınız. Dijital ortama taşınarak; kağıt, baskı, posta ve arşivleme maliyetlerini ortadan kaldırırsınız. Kayıpları ve yasadışı faaliyetleri önleyebilir ve e-Dönüşüm sistemlerine istediğiniz her yerden ulaşım sağlayabilirsiniz. Çevre dostu bu sistem ile her yıl yüzbinlerce ağacın kesilmesini önlemeye destek olursunuz. Login ERP ile e-Dönüşüm Hizmetlerinde Tam Entegrasyon sayesinde e-Fatura, e-Arşiv, e-İrsaliye, e-Defter ve e-Defter saklama modülleri ile e-Dönüşüm hizmetleri entegre kullanımı sağlanır.

Firmalara özel entegratörlük hizmeti veren Digital Planet, maliyet ve zaman tasarrufu gibi pek çok konuda avantaj sağlayan e-Dönüşüm uygulamalarının kullanımı konusunda; büyük, orta ve küçük ölçekli tüm firmalar için teşvik ve bilinç oluşturma hedefiyle özellikle KOBİ’ler ve Start Up’lar gibi verimlilik ihtiyacı duyan firmaları destekliyor.

3152

Siparişe Üretim Yapan Firmalar (MTO)

30 yılı aşkın süredir çağdaş ve yalın tasarım anlayışıyla geliştirilen ürünlerin üretimden sevkiyata tüm süreçlerinin planlanması ve özel üretim projelerimizin hayata geçirilmesinde hızlı entegrasyon ve kullanıcı dostu çözümleri nedeniyle Login ERP ile çalışmaya başladık. Zorlu sürecin tamamlanması sonrasında stok kontrolü yanında üretim ve tedarik süreçlerimizin sorunsuz ilerlemesi ve firmamıza özel geliştirdiğimiz yeni projelerimizde sundukları kaliteli ve hızlı çözümlerin yanında hızlı satış sonrası destek hizmetleri ile Login Yazılım ile birlikte gelişmeye ve geliştirmeye devam etmekteyiz.

Fatih Bayrakdar
ERP Sorumlusu, B&T Design|Bata Metal Mobilya
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.