İhracat Yönetimi

İhracat Yönetimi ile ilgili değişen ve farklılaşan süreçlerin takip edilmesi, daha kompleks işlemleri çözebilme ve kolay yürütebilme becerisine sahip uygulamaları kullanma ihtiyacını beraberinde getiriyor. Gümrük vergi oranlarının hesaplanması, Gümrük ve Ticaret Bakanlığının zorunlu hale getirdiği bazı uygulamaların hatasız olarak yapılması da bu sektörün karşılaştığı güçlükler arasında yer alıyor. Gümrük vergilendirmesi, ürün fiyatlarına göre farklılık gösterdiği İhracat işlemlerinde sürecin takibi daha da karmaşıklaşıyor. Sevkiyatın hatasız bir şekilde gerçekleşmesi, devamında gerekli olan prosedürlerin doğru işletilmesi için gerekli bilgi ve belgelerin ortak bir havuzdan yönetilebiliyor olması, öte yandan yurt dışına gerekli raporlamaların zamanında yapılması önem kazanıyor.

Tüm ihracat süreçlerinizi eksiksiz olarak yönetmenizi ve gerçek maliyetlerinizi hatasız olarak hesaplamanızı sağlayan Login ERP İhracat Yönetimi ile maliyet dağıtımında GTİP ve ülke grubuna bağlı oranları dikkate alarak her ürünün net maliyetinin belirleyebilirsiniz. Login ERP Satış, Login ERP Muhasebe, Login ERP Cari, Login ERP Stok Yönetimi çözümleriyle entegre çalışan İhracat Yönetimi ile ihracatınızın tüm aşamalarını ve her aşamadaki maliyetleri takip edebilirsiniz. İşlemlerin ödeme bakiyesinin yanı sıra, muhasebe ve cari kayıtlarını takip etmenizi sağlayan Login ERP İhracat Yönetimi ile kur farkı gibi transfer masraflarını da ürün maliyetlerine yansıtabilirsiniz.

 

3106

Siparişe Üretim Yapan Firmalar (MTO)

Rekabetin hat safhada olduğu piyasamızda işlerimizde bizi ön plana çıkaracak şekilde kolaylaştıran Login ERP ve firma kimliğimiz ile örtüşen kaliteli, kurumsallıkla paralel bir müşteri memnuniyeti ve satış sonrası hizmeti sundukları için Login Yazılım'a teşekkür ederiz.

İsmail Baştak
Genel Müdür, Marsel Metal
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.