Tedarikçi Yönetimi

Satınalma İşlemleri içerisinde, tedariğinizi gerçekleştirdiğiniz satıcılarınız ile ilgili değerlendirmelerde bulunmak, tedarik süreçlerinizin iyileşmesi ve kontrol altında tutulması için oldukça kritiktir. Zorlu rekabet koşullarında alım ve operasyon maliyetlerini  düşürürken kaliteli ürün ve hizmet almanın başlıca yolu tedarik zinciri süreçlerini doğru tasarlayıp yönetmekten geçmektedir.

Login ERP Tedarikçi Yönetimi çözümü ile tedarikçilerinizle gerçekleştirdiğiniz görüşmelerin detaylarını sistemde kaydedebilirsiniz. Tedarikçilerinizi değerlendirmek üzere kriterler belirleyerek bu kriterler üzerinden bir değerlendirme formu oluşturabilir ve satıcı kartlarınızda bu değerlemeler sonucu oluşan puanları görüntüleyebilirsiniz. Tüm işlemleriniz ile ilgili izleme ve raporlamaları gerçekleştirerek analiz ve karar süreçlerinizde bu çıktılardan destek alabilirsiniz.

3097

Siparişe Üretim Yapan Firmalar (MTO)

2015 yılından günümüze savunma ve otomotiv yan sanayi alanında sürekli gelişen kalitesi ile faaliyet gösteren Gemkal Hidrolik; sektörde Hidrolik-Pnömatik makine ve teçhizat ekipmanları üzerinde İthalat, ihracat, satış-pazarlama, üretim ve mühendislik faaliyetlerini ifa etmektedir. Sürekli gelişen ve değişen teknolojiye katma değer yenilikler sağlamak ve müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına hızlı ve güvenli cevap verebilmek için Gemkal Group Makine 2020 yılında Login Yazılım ile tanışmıştır. Gemkal Group Makine, Login ERP iş ortaklığı sayesinde güvenli ve tutarlı stok, güvenli ve tutarlı satınalma, satış ve teklif, üretim, üretim planlama ve muhasebe modüllerini şu anda etkin şekilde kullanmaktadır. Gemkal Hidrolik olarak müşterileri ve çalışanlarımızın memnuniyetini artırmak için her türlü destekleyici ve geliştirici faaliyete öncülük ederken Login ERP sayesinde satış ve satış sonrası hizmetlerimizde hızlı çözümlerle gelişmeye devam etmekteyiz.

Ağzam Özdemir
Genel Müdür, Gemkal Hidrolik
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.