Login Smart - El Terminali Arayüzü

Hammadde, malzeme, yarı mamul ve mamulün etkin bir şekilde yönetiminin önem taşıdığı üretim şirketlerinde, kullanılan ERP sistemlerinde, mal kabulden sevkiyata dek tüm süreçlerde izlenebilirlik sağlamak için otomatik tanıma ve veri toplamanın hızlı ve hatasız bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekiyor. Barkod ve mobil el terminali teknolojileri işletmelerde hatalı işlem ve zaman kayıplarının önlenmesi ve verimin artırılmasında önemli rol oynuyor.

Mobilleşen dünyada değişen ihtiyaçlara yanıt vermek üzere Login ERP kapsamındaki operasyon çözümlerinin el terminalleri üzerinden çalışabilmesini sağlayan Login X-tra Smart - El Terminali Arayüzü ile iş süreçlerinize barkodlu takibi dâhil edebilir ve License Plating Yöntemi ile stoklarınızı gruplar halinde yöneterek depo takibinizi hızlandırabilirsiniz. Barkod, RFID gibi otomatik tanıma ve veri toplama teknolojilerini ve radyo frekanslı mobil el terminallerini Login ERP çözümleriyle bütünleştiren Login X-tra Smart - El Terminali Arayüzü ile işlemlerinizi daha az işgücüyle, daha hızlı ve hatasız olarak gerçekleştirebilirsiniz. Windows CE işletim sistemli el terminalleri üzerine yüklenerek Login ERP kapsamındaki veritabanı ile entegre çalışmayı sağlayan Login X-tra Smart - El Terminali Arayüzü ile el terminali için başka yazılımlara ihtiyaç duymadan doğrudan entegrasyon ve birlikte çalışabilirlik sağlayabilirsiniz. Barkod kullanılabilecek tüm süreçlerin yönetilmesini sağlayan Login X-tra Smart - El Terminali Arayüzü ile gelecekteki ihtiyaçlara yönelik uygulamaların da hızlı ve uygun maliyetle eklenebilmesine olanak tanıyan açık bir yapıya kavuşabilirsiniz.  

1408

Siparişe Üretim Yapan Firmalar (MTO)

Otomobil yedek parça sektöründe faaliyet gösteren firmamız uzun yıllardır Login ERP kullanmaktadır. Sektöre özel geliştirdiğimiz B2B ve Katalog çözümleri ile tamamen uyumlu ve entegre çalışan yapısı sayesinde oldukça etkin ve efektif çalışan bir sistem ortaya çıktı. Login Yazılımla sunduğu kaliteli çözüm ve hizmetlerle çok daha uzun yıllar işbirliğimizin devam edeceğine inanıyoruz.

Kaan Kurtarıcı
Genel Müdür, Votek Otomotiv
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.