Spect Yönetimi

Günümüzde tüketim kalıpları değişirken; standart hizmetler ve ürünlere ilgi azalıyor, müşteriye özel üretilen ürüne talep artıyor. Bu noktada müşteri talebini eksiksiz, doğru biçimde ve zamanda karşılayabilmek amacıyla hata riskini sıfıra indirecek sistemler ile çalışmak gerekiyor.

Uzun Ar-Ge çalışmaları sonucunda bu ihtiyacı en iyi şekilde çözmek üzere geliştirilen Login SM Spect Management, müşteriye özel üretim yapan firmaların tüm planlama süreçlerini etkin bir şekilde yönetebilecekleri bir sistem çözümüdür. Bu yapıda ürün grubu bazlı olarak müşterinin teknik özellik beklentilerine ya da isteklerine göre ürün/stok ve ürün ağacı otomatik olarak oluşmaktadır.

Login SM Spect Management ile müşterilerin istediği özel ürün tasarımını talep/sipariş anında, önceden tanımlayamadığınız değişkenler üzerinden dahi hayata geçirebilirsiniz. Ek olarak müşteri bazlı ya da istenilen kurguda spekt sorularına verilen cevapların tek tıkla otomatik olarak doldurulmasını da sağlayabilir ya da bir ve/veya birden fazla soruya verdiğiniz cevap(lar) ile diğer soruların cevaplarının doldurulmasını da sağlayabilirsiniz.

Login SM Spect Management, müşteriye özel sipariş yapan birçok sektördeki firmanın zamandan tasarruf ve eksiksiz bilgi adına aradığı çözümdür.

2895

Siparişe Üretim Yapan Firmalar (MTO)

Kaliteli ürün ve koşulsuz müşteri memnuniyeti Lazzoni'nin temel değerleri içerisinde olduğundan yapacağımız önemli yatırımlarda tedarikçi firmalarımızda da aynı standartların olması tercih sebebimizdir. Login Yazılım'ın satış sonrası hizmeti ve Login ERP'nin kalitesi ile birlikte modüllerinin başarılı olması bizi bu tercihe yönlendirdi. Her geçen gün iyileştirme adına yeni projelerle karşısına çıktığımız Login Yazılım her zaman desteğini maksimum düzeyde tutup kısa sürelerde firmamızın gelişmesine desteği olmuştur.

Ömür Demir
Tedarik Zinciri Direktörü, Lazzoni Mobilya
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.