Sabit Kıymetler Yönetimi

Şirket içindeki demirbaşların tüm yaşam döngüsü ile mali etkilerini değerlendirmek, varlık yönetiminin en temel görevidir. Şirket varlıklarının tüm yaşam döngüsünü kontrol ederken, amortismanlar, kazançlar ve kayıplar gibi tüm verileri kayıt altında tutmayı sağlayan Login ERP Sabit Kıymetler Yönetimi, yasal raporların hazırlanmasını ve varlıkların mali etkilerini ölçmeyi olanaklı kılıyor.

Varlık yönetimini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmeyi sağlayan Login ERP Sabit Kıymetler Yönetimi ile duran varlıklarınızı sistem üzerinden takip edebilir, duran varlık amortisman kayıtlarını otomatik olarak oluşturabilirsiniz. Demirbaşlarınızın tüm kayıtlarını sistem üzerinden yaparak buna ilişkin muhasebe kayıtlarını otomatik olarak tutabilirsiniz. Duran varlıklarınızı birden fazla hesaplama parametresine göre hesaplayabilir ve bu doğrultuda defter kayıtları oluşturabilirsiniz.

Kayıtların sistem üzerinden yapılması ve otomatik takip sisteminin kullanılması, şirket içi varlıklarınızın durumuna ilişkin istediğiniz an istediğiniz bilgilere hızlıca ulaşmanızı sağlarken, varlıklarınızın güvenliklerini de sağlar.

1430

Siparişe Üretim Yapan Firmalar (MTO)

Kaliteli ürün ve koşulsuz müşteri memnuniyeti Lazzoni'nin temel değerleri içerisinde olduğundan yapacağımız önemli yatırımlarda tedarikçi firmalarımızda da aynı standartların olması tercih sebebimizdir. Login Yazılım'ın satış sonrası hizmeti ve Login ERP'nin kalitesi ile birlikte modüllerinin başarılı olması bizi bu tercihe yönlendirdi. Her geçen gün iyileştirme adına yeni projelerle karşısına çıktığımız Login Yazılım her zaman desteğini maksimum düzeyde tutup kısa sürelerde firmamızın gelişmesine desteği olmuştur.

Ömür Demir
Tedarik Zinciri Direktörü, Lazzoni Mobilya
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.