Virman İşlemleri

Muhasebe işlemlerinin daha dinamik olduğu işletmelerde veri girişinin hızlı bir şekilde yapılamaması, bu iş için daha fazla zaman ve iş gücü ayrılması anlamına geliyor. Bankalarla ilgili işlemlerin, hesaplararası virman işlemlerinin yapılması, virman işlemlerinde kullanılan farklı fiş tiplerinin tanımlanması, kur farkı işlemlerinin ve gerekli modüller arasında entegrasyonun sağlanması ve virman işlemlerine yönelik detaylı raporların alınması süreçlerinde hız sağlamak ise kullanıcı dostu sistemlere bağlıdır.

Veri girişini hızlandırmak için geliştirilen Login ERP Virman Sistemi ile hesaplar arası virman, banka işlemleri ayrıca cari işlemlerle ilgili her türlü hareketi hızla gerçekleştirebilirsiniz. Yapılan işleme bağlı olarak Login Muhasebe ve Cari Yönetimi, Login Satış Yönetimi gibi çözümlerle online entegrasyon gerçekleştirilen Login ERP Virman Sistemi ile sık kullanılan açıklamalar kullanıcı bazında tanımlanabilir, virman fişi dökümlerinde görüntülenmek istenen yetkili kişilerin kimlik ve görev tanımlamalarını yapabilir, döviz olarak tanımlanmış hesap kodlarının farklı tarihlerdeki hareketleri sonucu oluşan kur farkı işlemlerini otomatik olarak yapabilirsiniz. Yüksek hız ve pratiklik sağlayan Login ERP Virman Sistemi ile yapılan tüm işlemlere ait detaylı raporlar ve toplu dekontlar alabilirsiniz. 

1435

Siparişe Üretim Yapan Firmalar (MTO)

Boreas Group Plastiğin sıfır hata ile üretim politikası gereği üretim, tedarik ve stok gibi süreçlerin sorunsuz ilerlemesine destek amaçlı Login ERP'yi tercih ettik. Ayrıca diğer uygulamalarımızla sorunsuz entegrasyon ve Login Yazılım'ın her daim destek hizmeti sayesinde uzun yıllar daha işbirliğinin devam etmesini umuyoruz.

Olcay Gezer
Sistem Geliştirme Direktörü, Boreas Group Plastik
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.