Login Elegant - Kullanıcı Arayüzü

İş süreçlerinin kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi için kaynak planlama altyapılarının kullanıcı dostu bir yapıya sahip olması, kullanıcıların benimsemesini hızlandırmak ve kolaylaştırmak açısından önem taşıyor. Kullanıcıların veya yetkililerin, ihtiyaç duyulduğu anda kısa sürede sisteme ulaşabilmesini sağlamak için güçlü performans sunan arayüzlerin kullanılması gerekiyor. Bu arayüzlerde veri güvenliğinin sağlanması ve sistemin riskten koruması ise öncelikli bir kriter haline geliyor.

Login Kurumsal İş Çözümlerinin tüm modüllerini tek çatı altında toplayan Login Pro Elegant, Windows tabanlı masaüstü bilgisayarlardan sisteme kolay erişim sağlayan bir giriş kapısı oluşturuyor. Login Kurumsal İş Çözümleriyle birlikte ek bir maliyet olmaksızın sahip olacağınız Login Pro Elegant ile kullandığınız tüm Login modüllerini Windows üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Active Directory ile entegre çalışan ve yetkilendirme, şifre kontrolleri gibi özellikler sunan Login Pro Elegant’ın güçlü performansıyla işlemlerinizi hızla tamamlayabilir, bu sırada veri güvenliğini de en üst düzeyde sağlayabilirsiniz.  

1413

Siparişe Üretim Yapan Firmalar (MTO)

2015 yılından günümüze savunma ve otomotiv yan sanayi alanında sürekli gelişen kalitesi ile faaliyet gösteren Gemkal Hidrolik; sektörde Hidrolik-Pnömatik makine ve teçhizat ekipmanları üzerinde İthalat, ihracat, satış-pazarlama, üretim ve mühendislik faaliyetlerini ifa etmektedir. Sürekli gelişen ve değişen teknolojiye katma değer yenilikler sağlamak ve müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına hızlı ve güvenli cevap verebilmek için Gemkal Group Makine 2020 yılında Login Yazılım ile tanışmıştır. Gemkal Group Makine, Login ERP iş ortaklığı sayesinde güvenli ve tutarlı stok, güvenli ve tutarlı satınalma, satış ve teklif, üretim, üretim planlama ve muhasebe modüllerini şu anda etkin şekilde kullanmaktadır. Gemkal Hidrolik olarak müşterileri ve çalışanlarımızın memnuniyetini artırmak için her türlü destekleyici ve geliştirici faaliyete öncülük ederken Login ERP sayesinde satış ve satış sonrası hizmetlerimizde hızlı çözümlerle gelişmeye devam etmekteyiz.

Ağzam Özdemir
Genel Müdür, Gemkal Hidrolik
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.