Malzeme İhtiyaç Planlaması

Siparişlerin gecikmeden teslim edilebilmesi, kaybedilen zaman ve malzeme olmadan üretim yapılabilmesi, işletmelerin karlılığı sağlamalarında önem taşıyor. Üretim için gereken malzemelerin doğru bir şekilde belirlenmesi, bu malzemelerin temin sürelerinin ve optimum sipariş miktarlarının hesaplanması, üretimin zamanında, kesintisiz ve karlı olarak gerçekleştirilmesi için en öncelikli konular arasında yer alıyor.

Stok, üretim ve satın alma entegrasyonuyla malzeme ihtiyacının sağlıklı bir şekilde planlanmasını sağlayan Login ERP Malzeme İhtiyaç Planlaması ile gerekli malzemelerin miktarını doğru hesaplayıp, siparişleri zamanında verebilir, üretimin doğru bir şekilde başlayıp duraksamadan devam etmesini sağlayabilirsiniz. Üretim için ihtiyaç duyulan malzemelerin doğru planlamasıyla stokta gereksiz yere tutulmalarını önleyerek, stok maliyetlerinizi azaltabilirsiniz. Üretime göre malzemelerin miktar, temin süresi ve stok durumunu takip edip, gerektiğinde otomatik satınalma emirleriyle hızla harekete geçmenizi sağlayan Login ERP Malzeme İhtiyaç Planlaması ile kısıtlı hammadde kaynaklarınızı en verimli şekilde kullanabilir, işletmenizin karlılığını artırabilirsiniz.

1448

Siparişe Üretim Yapan Firmalar (MTO)

2015 yılından günümüze savunma ve otomotiv yan sanayi alanında sürekli gelişen kalitesi ile faaliyet gösteren Gemkal Hidrolik; sektörde Hidrolik-Pnömatik makine ve teçhizat ekipmanları üzerinde İthalat, ihracat, satış-pazarlama, üretim ve mühendislik faaliyetlerini ifa etmektedir. Sürekli gelişen ve değişen teknolojiye katma değer yenilikler sağlamak ve müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına hızlı ve güvenli cevap verebilmek için Gemkal Group Makine 2020 yılında Login Yazılım ile tanışmıştır. Gemkal Group Makine, Login ERP iş ortaklığı sayesinde güvenli ve tutarlı stok, güvenli ve tutarlı satınalma, satış ve teklif, üretim, üretim planlama ve muhasebe modüllerini şu anda etkin şekilde kullanmaktadır. Gemkal Hidrolik olarak müşterileri ve çalışanlarımızın memnuniyetini artırmak için her türlü destekleyici ve geliştirici faaliyete öncülük ederken Login ERP sayesinde satış ve satış sonrası hizmetlerimizde hızlı çözümlerle gelişmeye devam etmekteyiz.

Ağzam Özdemir
Genel Müdür, Gemkal Hidrolik
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.