Login Global Franchise Sistemi

Merkez ve franchise birimleri arasında iletişim sağlamak şirketlerin en zorlandığı konular arasında yer alıyor. Ana merkezin malzeme değişiklikleri, yeni değişkenlerin eklenmesi gibi yeni kararlarının franchise kanalına iletilmesi için kalabalık ekiplere olan ihtiyacın yanı sıra farklı sistem altyapıları kullanmak zorunda kalan franchise ve merkez, iletişimi doğru bir şekilde sağlayamadığında ürün fiyatları ve sipariş süreçleri, dolayısıyla markanın güvenilirliği doğrudan olumsuz yönde etkileniyor.

Bayi ve şubelerin web üzerinden, ekstra bir yatırım yükü olmaksızın güncel bilgilere ulaşmalarını ve süreçlere dahil olmalarını sağlayan Login Bayi ve Franchise Portalı franchise yönetimine kapsamlı çözümler sunuyor. Tüm dünyadaki franchise birimlerinizi merkezi bir yapıdan yönetmenize olanak tanıyan Login Web Business Suite Franchise Sistemi ile franchise birimlerinizin merkezdeki güncel bilgilere anında ulaşmasını, bu sayede tüketici tercihlerini yönlendiren ‘doğru ve zamanında teslimat’ konusunda gerekli önlemleri alabilmelerini sağlayabilirsiniz. Franchise birimlerinizin kendi mağazalarına özel muhasebe tutma, satış ve tahsilat yapma, müşteri ilişkileri yönetimiyle şikayetleri girme, web üzerinden sipariş girme ve üretimi anında sorgulama gibi yeteneklere kavuşması sayesinde tüm franchise’larınızla tek sistem üzerinde entegre çalışan bir şirket haline gelirsiniz. Stok entegrasyonundan müşteri ilişkileri yönetimine kadar her alanda sağlanan entegrasyon sayesinde franchise ekibinizin iş yükünü azaltabilirsiniz. Başka ülkelerdeki yerel programlarla da entegre çalışabilen Login Web Business Suite Franchise Sistemi ile farklı ülkelerdeki uygulamaları da sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.  

1437

Siparişe Üretim Yapan Firmalar (MTO)

2015 yılından günümüze savunma ve otomotiv yan sanayi alanında sürekli gelişen kalitesi ile faaliyet gösteren Gemkal Hidrolik; sektörde Hidrolik-Pnömatik makine ve teçhizat ekipmanları üzerinde İthalat, ihracat, satış-pazarlama, üretim ve mühendislik faaliyetlerini ifa etmektedir. Sürekli gelişen ve değişen teknolojiye katma değer yenilikler sağlamak ve müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına hızlı ve güvenli cevap verebilmek için Gemkal Group Makine 2020 yılında Login Yazılım ile tanışmıştır. Gemkal Group Makine, Login ERP iş ortaklığı sayesinde güvenli ve tutarlı stok, güvenli ve tutarlı satınalma, satış ve teklif, üretim, üretim planlama ve muhasebe modüllerini şu anda etkin şekilde kullanmaktadır. Gemkal Hidrolik olarak müşterileri ve çalışanlarımızın memnuniyetini artırmak için her türlü destekleyici ve geliştirici faaliyete öncülük ederken Login ERP sayesinde satış ve satış sonrası hizmetlerimizde hızlı çözümlerle gelişmeye devam etmekteyiz.

Ağzam Özdemir
Genel Müdür, Gemkal Hidrolik
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.