Personel Bilgi Erişim Portalı

İnsan kaynakları yönetiminde personel verilerinin doğru ve güvenli bir şekilde sınıflandırılması, gerekli durumlarda ihtiyaç duyulan bilgilere hızlı ve riskten uzak şekilde erişim sağlanması açısından önem taşıyor. Özlük bilgilerinden performans değerlendirmelerine kadar çok sayıda farklı sürecin yöneticiler tarafından takip edilerek kontrol altında tutulabilmesi için devasa miktardaki verilerle başa çıkmayı kolaylaştıran sistemlere ihtiyaç duyuluyor.

Personel bilgilerinin hem yöneticiler hem de personel tarafından görüntülenmesini sağlayan Login HR Personel Bilgi Erişim Portalı ile çalışanlarınızın kendi özlük bilgilerini görüntüleyip güncelleyebilmesini sağlayabilir, harcırah ve seyahat yönetimi gibi süreçlerin yanı sıra onay mekanizmalarını da portal üzerinden yürütebilirsiniz. Eğitim, performans, izin talep ve izin onaylarına da kolay erişim sağlayan Login HR Personel Bilgi Erişim Portalı ile çalışanların pek çok işlemi kendilerinin yapmalarına olanak tanıyarak bu tür işlemlerin insan kaynakları birimi üzerinde ek iş yükü yaratılmadan gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.  

1405

Siparişe Üretim Yapan Firmalar (MTO)

Kaliteli ürün ve koşulsuz müşteri memnuniyeti Lazzoni'nin temel değerleri içerisinde olduğundan yapacağımız önemli yatırımlarda tedarikçi firmalarımızda da aynı standartların olması tercih sebebimizdir. Login Yazılım'ın satış sonrası hizmeti ve Login ERP'nin kalitesi ile birlikte modüllerinin başarılı olması bizi bu tercihe yönlendirdi. Her geçen gün iyileştirme adına yeni projelerle karşısına çıktığımız Login Yazılım her zaman desteğini maksimum düzeyde tutup kısa sürelerde firmamızın gelişmesine desteği olmuştur.

Ömür Demir
Tedarik Zinciri Direktörü, Lazzoni Mobilya
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.