Üretim Planlama

Üretimin her aşamasının, üretim sırasında meydana gelen olayların ve tüm kaynakların detaylı olarak takip edilerek analiz edilmesi, işletmelerin ana işlerini en doğru şekilde gerçekleştirmeleri için öncelikli koşullar arasında yer alıyor. İş emirlerinin operasyon bazında üretim kaynaklarına da bağlı olarak tamamlanabilmesi, makine ve operatörlerin ilişkilendirilerek makinelerle ilgili arıza, durma, elektrik kesintisi, operatörlerle ilgili izin, kaza, hastalık gibi durumların istenen zamanda anlık olarak analiz edilebilmesi için güçlü bir üretim takip sistemi gerekiyor.

Üretim planlamasının çıktıları olan iş emirlerinin sahada üretimin her aşamasından alınan bilgilerle doğru ve verimli bir şekilde tamamlanmasını sağlayan Login ERP Üretim Planlama çözümü ile üretim kaynaklarınızı etkin bir şekilde yönetebilir, üretim operasyonlarınızı verimli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Login ERP Üretim Planlama ile iş emirleriyle başlayan üretiminizi kontrol altında tutabilir, alacağınız raporlar ile verimlilik ölçümlerinizi yapabilir, üretim operasyonlarınızı bu doğrultuda en verimli hale getirebilirsiniz. Üretilen ürünlerin kalitesinin artırılarak, markalaşmış ve sertifikalı ürünler oluşturulmasında etkili olan Login ERP Üretim planlama ve Login ERP Kalite Kontrol entegrasyonuyla, üretim bandında üretim sonlanmadan önce, zaman darlığı yaşamadan kalite kontrollerini, kalite onay sürecini başlatabilirsiniz. Bu sayede zamandan tasarruf ederken verimliliğinizi artırabilir, kaliteli üretimle rekabette öne geçebilirsiniz.  

 

1449

Siparişe Üretim Yapan Firmalar (MTO)

2015 yılından günümüze savunma ve otomotiv yan sanayi alanında sürekli gelişen kalitesi ile faaliyet gösteren Gemkal Hidrolik; sektörde Hidrolik-Pnömatik makine ve teçhizat ekipmanları üzerinde İthalat, ihracat, satış-pazarlama, üretim ve mühendislik faaliyetlerini ifa etmektedir. Sürekli gelişen ve değişen teknolojiye katma değer yenilikler sağlamak ve müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına hızlı ve güvenli cevap verebilmek için Gemkal Group Makine 2020 yılında Login Yazılım ile tanışmıştır. Gemkal Group Makine, Login ERP iş ortaklığı sayesinde güvenli ve tutarlı stok, güvenli ve tutarlı satınalma, satış ve teklif, üretim, üretim planlama ve muhasebe modüllerini şu anda etkin şekilde kullanmaktadır. Gemkal Hidrolik olarak müşterileri ve çalışanlarımızın memnuniyetini artırmak için her türlü destekleyici ve geliştirici faaliyete öncülük ederken Login ERP sayesinde satış ve satış sonrası hizmetlerimizde hızlı çözümlerle gelişmeye devam etmekteyiz.

Ağzam Özdemir
Genel Müdür, Gemkal Hidrolik
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.