Sayım İşlemleri

Şirketlerin kritik süreçlerinden biri olan envanter takibinin doğru şekilde sağlanması, tüm operasyonların sağlıklı ilerlemesi için büyük önem arzediyor. Stok takiplerini belli bir sisteme oturtmamış ve manual müdahalelere açık dosyalarla yürüten işletmelerin operasyonel olarak sıkıntılı süreçlerden geçmesi olasıdır.

Login ERP Sayım İşlemleri ile sistem bakiyeleriniz ve gerçek bakiyeleriniz arasındaki eşitliğin kontrolünü sağlayabilir ve düzenleyebilirsiniz. Sayım yapılırken gerçekleşecek aşamaları tanımlayabilir, personelleri sayım esnasında yapacakları işlemlere göre belirleyebilir, sayım belgesi oluşturabilir ve stok hareketlerini sisteme entegre edebilirsiniz. Entegrasyon sonrası otomatik olarak oluşacak olan fişler sayesinde zamandan tasarruf edebilir ve sayım işlemlerini kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. Login Smart El Terminali Çözümü ile, oluşturmuş olduğunuz sayım belgesi için sayımları terminal yardımı ile yapabilir ve sisteme entegre edebilirsiniz.

3101

Siparişe Üretim Yapan Firmalar (MTO)

2015 yılından günümüze savunma ve otomotiv yan sanayi alanında sürekli gelişen kalitesi ile faaliyet gösteren Gemkal Hidrolik; sektörde Hidrolik-Pnömatik makine ve teçhizat ekipmanları üzerinde İthalat, ihracat, satış-pazarlama, üretim ve mühendislik faaliyetlerini ifa etmektedir. Sürekli gelişen ve değişen teknolojiye katma değer yenilikler sağlamak ve müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına hızlı ve güvenli cevap verebilmek için Gemkal Group Makine 2020 yılında Login Yazılım ile tanışmıştır. Gemkal Group Makine, Login ERP iş ortaklığı sayesinde güvenli ve tutarlı stok, güvenli ve tutarlı satınalma, satış ve teklif, üretim, üretim planlama ve muhasebe modüllerini şu anda etkin şekilde kullanmaktadır. Gemkal Hidrolik olarak müşterileri ve çalışanlarımızın memnuniyetini artırmak için her türlü destekleyici ve geliştirici faaliyete öncülük ederken Login ERP sayesinde satış ve satış sonrası hizmetlerimizde hızlı çözümlerle gelişmeye devam etmekteyiz.

Ağzam Özdemir
Genel Müdür, Gemkal Hidrolik
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.