e-İrsaliye Yöneticisi

Günümüzde e-Dönüşüm süreçleri ile birlikte dijital ortamda düzenlenen e-İrsaliye’ye geçiş yapılmıştır. Şirketler kağıt olarak düzenledikleri sevk irsaliyelerini e-irsaliyeye geçiş ile birlikte dijital ortamda düzenliyor ve karşı tarafa ulaştırıyor.

Login ERP e-İrsaliye gönderimi ile, e-İrsaliye mükellefi olan carilere kesilen irsaliyeler ilgili ekrandan GİB’e gönderimi kolaylıkla sağlanabilir. Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından onaylı entegrasyon sağlayan Login e-İrsaliye Yönetimi ile yasal uyumluluğunuzu sağlayabilir, entegratör maliyetlerini ortadan kaldırabilir ve süre tasarrufu sağlayabilirsiniz.

 

 

3120

Siparişe Üretim Yapan Firmalar (MTO)

Soprano Mobilia olarak ürün tedariğinden üretim, stok ve sevkiyat süreçlerine kadar kaliteli hizmet sunmamıza olanak sağlayan Login Yazılım ile serüvenimiz 2019 yılında başlamıştır. Müşterilerimize beklentilerinin üzerinde kaliteli hizmet verebilmek, ürünlerimizin üretimin her aşamasında takip edilebilirliğini sağlamak ve konfigürasyonlu satış ile üretim yapabilmek Login ERP’yi tercih etme sebebimiz olmuştur. Üretim süreçlerimizde hayal ettiklerimizi gerçekleştirebilmemiz adına Login ERP’ye bizlere sunduğu çözüm önerileri ve destekleri için ayrıca teşekkür ederiz. Daha uzun yıllar yeni ve kaliteli projelerle serüvenimize devam edeceğiz.

Tuncer Ertan
Genel Müdür, Soprano Mobilia
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.