Login Form Designer - Ekran Geliştirme Aracı

Yazılım altyapılarındaki standart ekranlar, bazı işletmelerin iş yapış şekillerine en uygun yanıtı sunma konusunda yetersiz kalabiliyor. İhtiyaçlara uygun ekran tasarlamak, bir iş sürecine farklı bir aşama eklemek amacıyla kullanıcıya tasarım imkânı sunan bir arayüz yapısı, çözümlerin özelleştirilmesi açısından önem taşıyor.

Veri tabanıyla entegre çalışıp, açık kaynak kod mantığıyla sistemin özelleştirilmesine imkan tanıyarak sektörde fark yaratan Login Pro Form Designer ile Login Kurumsal İş Çözümleri kapsamında ek bir maliyet olmaksızın tüm kullanıcılara sunuluyor. İhtiyaca uygun ekranların hazırlanmasına ve özel iş süreçlerinin mevcut çözümlere dâhil edilmesine imkân tanıyan Login Pro Form Designer ile gerçekleştirebileceğiniz, işletmenize ve iş yapış şeklinize uygun özelleştirmelerle iş süreçlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Login Kurumsal İş Çözümlerini, kolaylıkla gerçekleştirebileceğiniz buton ekleme, yerleşim değiştirme gibi işlemler sonunda tamamıyla kişiselleştirilmiş ekranlarda kullanmanızı sağlayan Login Pro Form Designer’ı Login Yazılım’dan alacağınız eğitim sonrasında ustalıkla kullanabilirsiniz.  

1411

Siparişe Üretim Yapan Firmalar (MTO)

2015 yılından günümüze savunma ve otomotiv yan sanayi alanında sürekli gelişen kalitesi ile faaliyet gösteren Gemkal Hidrolik; sektörde Hidrolik-Pnömatik makine ve teçhizat ekipmanları üzerinde İthalat, ihracat, satış-pazarlama, üretim ve mühendislik faaliyetlerini ifa etmektedir. Sürekli gelişen ve değişen teknolojiye katma değer yenilikler sağlamak ve müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına hızlı ve güvenli cevap verebilmek için Gemkal Group Makine 2020 yılında Login Yazılım ile tanışmıştır. Gemkal Group Makine, Login ERP iş ortaklığı sayesinde güvenli ve tutarlı stok, güvenli ve tutarlı satınalma, satış ve teklif, üretim, üretim planlama ve muhasebe modüllerini şu anda etkin şekilde kullanmaktadır. Gemkal Hidrolik olarak müşterileri ve çalışanlarımızın memnuniyetini artırmak için her türlü destekleyici ve geliştirici faaliyete öncülük ederken Login ERP sayesinde satış ve satış sonrası hizmetlerimizde hızlı çözümlerle gelişmeye devam etmekteyiz.

Ağzam Özdemir
Genel Müdür, Gemkal Hidrolik
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.