Proje Bazlı Satınalma Yönetimi

Satınalma işlemleri şirketlerde takibinin en karmaşık olduğu akışlardan biri olarak görülüyor. Pek çok departmandan gelen talepler ile satınalma işlemlerinin yürütülmesi sırasında projeli satınalmaların ayrıştırılması bir iş yükü oluşturuyor. Şirketlerde projeli işlerde yalnızca o projeye özgü yaptıkları işlemleri takip edebilmek, proje sayısının artması ile birlikte güçleşiyor.

Login ERP Proje Bazlı Satınalma Yönetimi çözümü ile çalıştığınız projelerin tanımlamalarını sistem içerisinde yapabilir, projelere alt projeler tanımlayabilir, proje tipleri ve iş birimleri bazında ayırabilir, onaylayabilir ve takip edebilirsiniz. Satınalmalarınızı proje bazında oluştururken proje onay mekanizmalarını proje ve tutar bazında kontrol altında tutabilirsiniz. Proje ile ilgili masrafların girişlerini yaparken bu masrafları ilgili proje ile eşleştirebilir ve proje tutarından düşmesini sağlayabilirsiniz. Proje masraflarını izleyebilir ve kontrol edebilirsiniz. Satınalma siparişlerinde girmiş olduğunuz proje bilgilerini irsaliye ve fatura ekranlarda da görüntüleyerek ve kayıt altında tutarak bilgilerin otomatik olarak taşınmasını ve tutarlılığını sağlayabilirsiniz. Kasa, Personel Masrafları ve Cari Virman Fişleri ile ilgili işlemlerinizi ilgili projeleriniz ile bağdaştırarak işlemlerinizin proje tutarı ile entegre olmasını sağlayabilirsiniz.

Gerçekleştirdiğiniz işlemleri izleme ekranları ile izleyebilir ve kontrol edebilirsiniz. Raporlamalar ile kayıtlı tuttuğunuz  bilgileri dökümante edebilirsiniz. Login ERP Proje Bazlı Satınalma Yönetimi ile karmaşa ve zaman kaybı yaşamadan proje bazında işlemlerinizi kolaylıkla takip edebilirsiniz.

3099

Siparişe Üretim Yapan Firmalar (MTO)

2015 yılından günümüze savunma ve otomotiv yan sanayi alanında sürekli gelişen kalitesi ile faaliyet gösteren Gemkal Hidrolik; sektörde Hidrolik-Pnömatik makine ve teçhizat ekipmanları üzerinde İthalat, ihracat, satış-pazarlama, üretim ve mühendislik faaliyetlerini ifa etmektedir. Sürekli gelişen ve değişen teknolojiye katma değer yenilikler sağlamak ve müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına hızlı ve güvenli cevap verebilmek için Gemkal Group Makine 2020 yılında Login Yazılım ile tanışmıştır. Gemkal Group Makine, Login ERP iş ortaklığı sayesinde güvenli ve tutarlı stok, güvenli ve tutarlı satınalma, satış ve teklif, üretim, üretim planlama ve muhasebe modüllerini şu anda etkin şekilde kullanmaktadır. Gemkal Hidrolik olarak müşterileri ve çalışanlarımızın memnuniyetini artırmak için her türlü destekleyici ve geliştirici faaliyete öncülük ederken Login ERP sayesinde satış ve satış sonrası hizmetlerimizde hızlı çözümlerle gelişmeye devam etmekteyiz.

Ağzam Özdemir
Genel Müdür, Gemkal Hidrolik
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.