RPA - Robotik Süreç Otomasyonu

Açılımı Robotic Process Automation olan RPA, temel olarak, insan eylemlerini taklit edebilen ve tıpkı bir insanın yaptığı gibi verileri ve uygulamaları yüksek hassasiyetle işlemek için kullanıcı ara yüzü ile insanlar tarafından gerçekleştirilen tekrarlanan kurallara dayalı görevleri otomatikleştirebilen bilgisayar yazılımıdır.

Robotik Süreç Otomasyonu ile var olan sisteminiz ve uygulamalarınız üzerindeki görevleri otomatikleştirebilirsiniz. Bu sayede bir insanın çalışma hızından kat ve kat hızlı şekilde, hata riski içermeden tüm işlerinizi 7/24 gerçekleştirebilirsiniz. RPA; muhasebe, satış, satın alma, üretim, müşteri ilişkileri, insan kaynakları gibi birçok departmana entegre edilerek kişinin yaptığı işlemleri daha hızlı ve hatasız şekilde gerçekleştirir. Böylece görev içi karmaşıklıklar giderilirken zamandan tasarruf edilir.

RPA, iş süreçlerini ve insanlar tarafından tekrar eden işleri yönetmek için kullanılır. Bu kapsamda; kurumsal hesaplara girip yapısal bilgileri düzenleyebilir, sistemleri birbirine bağlayabilir, tanımlı riskleri takip edebilir, koşullu kararları verebilir, maillerinizdeki dosyaları açıp düzenleyebilir ve daha birçok iş tanımını gerçekleştirebilirsiniz.

2941

Siparişe Üretim Yapan Firmalar (MTO)

Kurulduğu 1989 yılından bu yana benimsediği kaliteli hizmet anlayışı sayesinde çelik halat ve tel üretiminde Türkiye ve dünyanın sayılı tesislerinden birisi haline gelen firmamız, faaliyetlerini 24.000 m2’lik tesisinde gerçekleştirmektedir. Kurumsal Dijitalleşme vizyonumuz kapsamında Login Yazılım ile 2017 yılında çıktığımız yolculuk sayesinde satıştan sevkiyata tüm iş süreçlerimizi tek sistemden takip ederek, firmamızı sürekli ileri taşıyacak kararları dijital veriler ile almaya başladık. Login Yazılım’dan aldığımız özel hizmet sayesinde gücümüze güç katıyor, dijitalleşen geleceğe güvenle bakıyoruz.

Mustafa Köşker
Yönetim Kurulu Üyesi, Köşkerler Çelik Halat
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.