Envanter Maliyet Yönetimi

Şirketler için devamlılıklarını sağlıklı şekilde sürdürmek, stok seviylelerini kontrol altında tutmak, verimliliği yükseltmek ve maliyetleri minimize ederek bir üretim yapabilmek için envanter takibi oldukça önem kazanıyor. Bu süreçte envanter maliyetlerini doğru takip etmek, alınacak kararlar üzerinde büyük rol oynuyor. Maliyetlerin doğru yönetilmesi uzun vadede daha doğru üretimlere ve daha yüksek kazançlara da olanak sağlıyor.

Login ERP Envanter Maliyet Yönetimi çözümü ile birlikte şirketiniz içerisinde uyguladığınız stok maliyetlendirme yöntemini sisteme tanımlayabilirsiniz. Tanımladığınız stok maliyet yöntemine göre sistemde yer alan raporlar sayesinde stok kategorisi bazında ve tarih aralığı belirterek seçimlerinizi yapabilir ve sonucunda stoklarınıza doğru çıkışlar üzerinden maliyetlerinizi yansıtabilirsiniz. Oluşan maliyetleri izleyebilir ve kontrol edebilirsiniz. Login ERP Envanter Maliyet Yönetimi çözümü ile stok maliyetlerinizi anlık olarak takip edebilir, hızlı aksiyon alabilisiniz. Karar verme süreçlerinizi hızlandırabilir ve somut veriler ile riski minimize edebilirsiniz.

3107

Siparişe Üretim Yapan Firmalar (MTO)

Otomobil yedek parça sektöründe faaliyet gösteren firmamız uzun yıllardır Login ERP kullanmaktadır. Sektöre özel geliştirdiğimiz B2B ve Katalog çözümleri ile tamamen uyumlu ve entegre çalışan yapısı sayesinde oldukça etkin ve efektif çalışan bir sistem ortaya çıktı. Login Yazılımla sunduğu kaliteli çözüm ve hizmetlerle çok daha uzun yıllar işbirliğimizin devam edeceğine inanıyoruz.

Kaan Kurtarıcı
Genel Müdür, Votek Otomotiv
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.