Cari Yönetimi

Şirketlerde cari yönetiminin sağlanması detaylı ve takibi zor bir akıştır. Verilerin Excel dosyalarında tutulduğu şirketlerde, artan kayıtların getirdiği karmaşa ve bilgilerin çoğalması ile kontrolün mümkün olmadığı sonuçlar doğurabilmektedir.

Cari hesapların yönetimi ile ilgili takip sağlamak istediğiniz tüm süreçleri Login ERP Cari Yönetimi çözümü ile izleyebilir ve raporlamalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Satıcı, müşteri ve banka carileriniz ile ilgili tüm bilgileri tutabilir, diğer modüller ile olan ilişkilerini yine bu bilgiler ile yönetebilirsiniz. Aday cari ve alt cari mantıkları ile sistemde tüm bilgileri tutabilirsiniz. Login ERP’nin farklı modüller ve işlemler için sunmuş olduğu çözümler ile Cari Yönetimi içerisine otomatik olarak entegre olan işlemler ve fişler sayesinde manual herhangi bir işlem yapmadan akışlarınız sonucu oluşan entegre kayıtlar ile cari ekstrelerinizi inceleyebilirsiniz. Cari Yönetimi içerisinde yapmış olduğunuz her işlemin muhasebeye otomatik entegre olması sayesinde hata riskini oradan kaldırabilirsiniz. Döviz bazında gerçekleştirmiş olduğunuz işlemlerin cari dövizi dışında orjinal döviz bazında da izleyebilir ve sistemde tutabilirsiniz.

İzleme ekranları içerisinde kategorizasyon ve gruplama mantıklarını cari hesaplarınızda kullanarak filtrelemeler yapabilir ve istediğiniz bilgiyi tek tuşla süzebilirsiniz. Raporlamalarda almak istediğiniz sonuca dair döküm ekranlarını seçebilir, özet ya da detay döküm alabilir ya da hangi bilgileri dökümde görmek istediğinizi kontrol edebilirsiniz. Tüm bunların yanında çalıştığınız bankalardan günlük olarak temin edeceğiniz MT940 formatında hesap ekstrelerini sisteme otomatik olarak entegre edebilecek, banka hareketlerini sisteme girerken kaybettiğiniz zamanı geri kazanabilirsiniz.

3093

Rekabetin hat safhada olduğu piyasamızda işlerimizde bizi ön plana çıkaracak şekilde kolaylaştıran Login ERP ve firma kimliğimiz ile örtüşen kaliteli, kurumsallıkla paralel bir müşteri memnuniyeti ve satış sonrası hizmeti sundukları için Login Yazılım'a teşekkür ederiz.

İsmail Baştak
Genel Müdür, Marsel Metal
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.