İş Başvuruları Yönetimi

İnsan kaynakları biriminin temel sorumluluklarından biri olan açık pozisyonlar için en uygun işe alımları yapmak ve doğru pozisyonları doğru kişilerle eşleştirmek, doğru bir değerlendirme ve gelen başvuruların sistemli bir şekilde sınıflandırılması ile mümkün oluyor. İş başvuruları yönetiminde değerlendirme ve elemelerin, onay veya ret bildirimlerinin sağlıklı yapılabilmesi için kapsamlı sistemler gerekiyor.

İş başvurularının sistematik kontrolünü ve bu sürecinin etkin yönetimini sağlayan Login HR İş Başvuruları Yönetimi ile değerlendirme ve elemeden, onay/ret bildirimine kadar tüm süreçleri otomatikleştirerek zaman ve işgücünden tasarruf edebilirsiniz. Sistem üzerinden takip edilen iş başvuruları ile işe alım süreçlerindeki tüm verilerin aynı havuzda toplanmasını sağlayan Login HR İş Başvuruları Yönetimi ile aday kartlarının hazırlanması, kara liste ve olumlu listelerin oluşturulması, olumlu değerlendirme sonrasında aday kartının doğrudan sicil kartı olarak özlük bilgilerine aktarılması işlemlerini otomatik olarak gerçekleştirebilir, departmanlarınızın eleman ihtiyaçlarını hızlı ve doğru bir şekilde karşılayabilirsiniz.  

1426

Soprano Mobilia olarak ürün tedariğinden üretim, stok ve sevkiyat süreçlerine kadar kaliteli hizmet sunmamıza olanak sağlayan Login Yazılım ile serüvenimiz 2019 yılında başlamıştır. Müşterilerimize beklentilerinin üzerinde kaliteli hizmet verebilmek, ürünlerimizin üretimin her aşamasında takip edilebilirliğini sağlamak ve konfigürasyonlu satış ile üretim yapabilmek Login ERP’yi tercih etme sebebimiz olmuştur. Üretim süreçlerimizde hayal ettiklerimizi gerçekleştirebilmemiz adına Login ERP’ye bizlere sunduğu çözüm önerileri ve destekleri için ayrıca teşekkür ederiz. Daha uzun yıllar yeni ve kaliteli projelerle serüvenimize devam edeceğiz.

Tuncer Ertan
Genel Müdür, Soprano Mobilia
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.