Envanter Maliyet Yönetimi

Şirketler için devamlılıklarını sağlıklı şekilde sürdürmek, stok seviylelerini kontrol altında tutmak, verimliliği yükseltmek ve maliyetleri minimize ederek bir üretim yapabilmek için envanter takibi oldukça önem kazanıyor. Bu süreçte envanter maliyetlerini doğru takip etmek, alınacak kararlar üzerinde büyük rol oynuyor. Maliyetlerin doğru yönetilmesi uzun vadede daha doğru üretimlere ve daha yüksek kazançlara da olanak sağlıyor.

Login ERP Envanter Maliyet Yönetimi çözümü ile birlikte şirketiniz içerisinde uyguladığınız stok maliyetlendirme yöntemini sisteme tanımlayabilirsiniz. Tanımladığınız stok maliyet yöntemine göre sistemde yer alan raporlar sayesinde stok kategorisi bazında ve tarih aralığı belirterek seçimlerinizi yapabilir ve sonucunda stoklarınıza doğru çıkışlar üzerinden maliyetlerinizi yansıtabilirsiniz. Oluşan maliyetleri izleyebilir ve kontrol edebilirsiniz. Login ERP Envanter Maliyet Yönetimi çözümü ile stok maliyetlerinizi anlık olarak takip edebilir, hızlı aksiyon alabilisiniz. Karar verme süreçlerinizi hızlandırabilir ve somut veriler ile riski minimize edebilirsiniz.

3107

Soprano Mobilia olarak ürün tedariğinden üretim, stok ve sevkiyat süreçlerine kadar kaliteli hizmet sunmamıza olanak sağlayan Login Yazılım ile serüvenimiz 2019 yılında başlamıştır. Müşterilerimize beklentilerinin üzerinde kaliteli hizmet verebilmek, ürünlerimizin üretimin her aşamasında takip edilebilirliğini sağlamak ve konfigürasyonlu satış ile üretim yapabilmek Login ERP’yi tercih etme sebebimiz olmuştur. Üretim süreçlerimizde hayal ettiklerimizi gerçekleştirebilmemiz adına Login ERP’ye bizlere sunduğu çözüm önerileri ve destekleri için ayrıca teşekkür ederiz. Daha uzun yıllar yeni ve kaliteli projelerle serüvenimize devam edeceğiz.

Tuncer Ertan
Genel Müdür, Soprano Mobilia
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.