Kayaport Banka Entegrasyonu Sistemi

BulutTahsilat Online Banka Modülü Nedir: Tüm bankaların internet şubelerinin tek bir ekranda birleştirildiği, tüm bankalardaki hesaplarınıza gelen/giden tüm hareketlerin tek bir ekranda görülüp takip edilebildiği, gelen/giden hareketlerin başka bir işlemi otomatik olarak tetiklediği ve yine otomatik olarak başka bir sisteme kayıt edildiği, tüm bankalardaki bakiyelerin online olarak takip edildiği, vadeli – vadesiz, çek, POS, kredi ve senet hesaplarının gerçek zamanlı olarak görüntülendiği, döviz ve emtia hesaplarının online olarak takip edilebildiği, bulut tabanlı bir uygulamadır.

Banka hesabınıza gelen/giden tüm hareketleri otomatik olarak işlemeyi sağlar. Sınırsız sayıda banka hesabına entegre olabilir ve aynı bankadaki farklı hesapları da görüntüleyebilir. Tüm bankaların hesap hareketleri ve bakiye bilgilerini ortak bir desen haline getirir ve tek bir çıktı üretir. Gelen/giden hareketlerin hangi müşteri, cari ya da bayi için yapıldığını tespit eder. Böylece gelen/giden hareketler ile ilgili ne yapılmak isteniyorsa onun yapılmasını sağlar. Burası isteğinize göre şekillenir.

Tüm bankaların sanal POS hizmeti için hazır altyapı sunar. Müşterilerden, bayi ve alt bayilerden kredi kartı ile tahsilat yapma imkanı verir. Ortak ödeme sayfası üzerinden hızlıca tahsilat yapma seçeneği sunar ve e-ticaret, B2B, B2C sitelerine entegre olarak, farklı platformlardan kolaylıkla ödeme alınmasını sağlar. İşlemler 256 bit SSL ile şifrelenir. 3D güvenlik ile tam uyumludur. Tek çekim ya da taksitli ödeme seçenekleri sunar.

Tüm bu yapı Login ERP Finans modülü ile entegre çalışmakta ve süreçlerinizi hızlandırmanıza katkı sağlamaktadır.

3151

30 yılı aşkın süredir çağdaş ve yalın tasarım anlayışıyla geliştirilen ürünlerin üretimden sevkiyata tüm süreçlerinin planlanması ve özel üretim projelerimizin hayata geçirilmesinde hızlı entegrasyon ve kullanıcı dostu çözümleri nedeniyle Login ERP ile çalışmaya başladık. Zorlu sürecin tamamlanması sonrasında stok kontrolü yanında üretim ve tedarik süreçlerimizin sorunsuz ilerlemesi ve firmamıza özel geliştirdiğimiz yeni projelerimizde sundukları kaliteli ve hızlı çözümlerin yanında hızlı satış sonrası destek hizmetleri ile Login Yazılım ile birlikte gelişmeye ve geliştirmeye devam etmekteyiz.

Fatih Bayrakdar
ERP Sorumlusu, B&T Design|Bata Metal Mobilya
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.