Virman İşlemleri

Muhasebe işlemlerinin daha dinamik olduğu işletmelerde veri girişinin hızlı bir şekilde yapılamaması, bu iş için daha fazla zaman ve iş gücü ayrılması anlamına geliyor. Bankalarla ilgili işlemlerin, hesaplararası virman işlemlerinin yapılması, virman işlemlerinde kullanılan farklı fiş tiplerinin tanımlanması, kur farkı işlemlerinin ve gerekli modüller arasında entegrasyonun sağlanması ve virman işlemlerine yönelik detaylı raporların alınması süreçlerinde hız sağlamak ise kullanıcı dostu sistemlere bağlıdır.

Veri girişini hızlandırmak için geliştirilen Login ERP Virman Sistemi ile hesaplar arası virman, banka işlemleri ayrıca cari işlemlerle ilgili her türlü hareketi hızla gerçekleştirebilirsiniz. Yapılan işleme bağlı olarak Login Muhasebe ve Cari Yönetimi, Login Satış Yönetimi gibi çözümlerle online entegrasyon gerçekleştirilen Login ERP Virman Sistemi ile sık kullanılan açıklamalar kullanıcı bazında tanımlanabilir, virman fişi dökümlerinde görüntülenmek istenen yetkili kişilerin kimlik ve görev tanımlamalarını yapabilir, döviz olarak tanımlanmış hesap kodlarının farklı tarihlerdeki hareketleri sonucu oluşan kur farkı işlemlerini otomatik olarak yapabilirsiniz. Yüksek hız ve pratiklik sağlayan Login ERP Virman Sistemi ile yapılan tüm işlemlere ait detaylı raporlar ve toplu dekontlar alabilirsiniz. 

1435

30 yılı aşkın süredir çağdaş ve yalın tasarım anlayışıyla geliştirilen ürünlerin üretimden sevkiyata tüm süreçlerinin planlanması ve özel üretim projelerimizin hayata geçirilmesinde hızlı entegrasyon ve kullanıcı dostu çözümleri nedeniyle Login ERP ile çalışmaya başladık. Zorlu sürecin tamamlanması sonrasında stok kontrolü yanında üretim ve tedarik süreçlerimizin sorunsuz ilerlemesi ve firmamıza özel geliştirdiğimiz yeni projelerimizde sundukları kaliteli ve hızlı çözümlerin yanında hızlı satış sonrası destek hizmetleri ile Login Yazılım ile birlikte gelişmeye ve geliştirmeye devam etmekteyiz.

Fatih Bayrakdar
ERP Sorumlusu, B&T Design|Bata Metal Mobilya
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.