Masraflar Yönetimi

Etkili bir muhasebe yönetimi, gider ve masrafların kayıt altına alınmasını ve bu sayede bütçe planlamalarının doğru bir şekilde yapılmasını sağlar. Ancak farklı kalem ve türdeki masrafların takibi, girişi ve kontrolleri zaman alan bir süreçtir.

Saha çalışanlarının, masraf bilgilerini web ara yüzünden girerek merkeze gitmek zorunda kalmasını önleyip, yapılan masrafların tür ve dönemlerine uygun şekilde kayıt altına alınmasına olanak tanıyan Login ERP Masraf Yönetimi ile şirketinizdeki masraf ve giderleri sağlıklı bir şekilde yönetebilir, zaman kaybının yanı sıra gereksiz masrafları da önleyebilirsiniz.

Login ERP Masraflar Yönetiminin ‘masraf ekleme’ özelliğinin yanı sıra sınırsız sayıda masraf/gelir merkezi ve gelir/gider kalemi tanımlaması yapılabilir, masraf merkezlerine alt merkezler tanımlayarak hiyerarşik bir yapı oluşturulabilirsiniz. Bu sayede masraf merkezlerinde esnek kırılımlar yaratabilir, miktar ve tutara yönelik muhasebe takibi gerçekleştirebilirsiniz. Login ERP Fatura Yönetimi ve Login ERP Bütçe Yönetimi çözümleriyle entegre çalışan Login ERP Masraflar Yönetimi ile gerçek maliyet ve karlılığı, talep edilen anda ve ayrıntıda, istenen para biriminde görebilirsiniz.

1432

2015 yılından günümüze savunma ve otomotiv yan sanayi alanında sürekli gelişen kalitesi ile faaliyet gösteren Gemkal Hidrolik; sektörde Hidrolik-Pnömatik makine ve teçhizat ekipmanları üzerinde İthalat, ihracat, satış-pazarlama, üretim ve mühendislik faaliyetlerini ifa etmektedir. Sürekli gelişen ve değişen teknolojiye katma değer yenilikler sağlamak ve müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına hızlı ve güvenli cevap verebilmek için Gemkal Group Makine 2020 yılında Login Yazılım ile tanışmıştır. Gemkal Group Makine, Login ERP iş ortaklığı sayesinde güvenli ve tutarlı stok, güvenli ve tutarlı satınalma, satış ve teklif, üretim, üretim planlama ve muhasebe modüllerini şu anda etkin şekilde kullanmaktadır. Gemkal Hidrolik olarak müşterileri ve çalışanlarımızın memnuniyetini artırmak için her türlü destekleyici ve geliştirici faaliyete öncülük ederken Login ERP sayesinde satış ve satış sonrası hizmetlerimizde hızlı çözümlerle gelişmeye devam etmekteyiz.

Ağzam Özdemir
Genel Müdür, Gemkal Hidrolik
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.