Satış Yönetimi

Satış yönetimi kurumlar için en öncelikli konular arasında yer alıyor. Siparişin alınmasından fatura kesilmesine hatta satış sonrasında sağlanan satış sonrası hizmetlere kadar detaylı ve şirketlerin yapılarına göre değişen aşamalar nedeniyle satış sürecinin uzaması, hem şirketler hem de müşteriler açısından sıkıntılara yol açabiliyor. Stok ve risk hesaplamaları da dahil olmak üzere birbirinden farklı süreçlerle etkileşime giren satış süreçlerinde hızlı bir entegrasyon ve kontrolün sağlanması önem taşıyor.

Tüm satış süreçlerini kapsayan Login ERP Satış Yönetimi ile web üzerinden ya da masaüstü uygulaması ile tüm satış işlemlerinizi yönetirken, satışı etkileyen diğer tüm süreçlerle entegrasyon sağlayabilirsiniz. Satış politikalarınızı ayrıntılı bir şekilde tanımlamanıza olanak tanıyan Login ERP Satış Yönetimi ile sahada satış operasyonlarınızı ve bayi organizasyonunuzu yönetebilir, sipariş onayı aşamasında müşteri riskini hesaba katabilir ve farklı siparişleri konsolide edebilirsiniz. Login ERP Satış Yönetimi ile müşterilerinizle yüz yüze görüşme sırasında siparişleri alırken, canlı olarak şirket merkezine bağlanıp güncel fiyat listelerini, müşterinin cari hesap durumu ile risklerini kontrol edebilirsiniz. Her müşterinin ihtiyaçlarına göre uyarlanabilecek esnek bir yapı sunan Login ERP Satış Yönetimi ile şirketinize uygun onay mekanizmalarını kolayca kurabilirsiniz. Satıştan üretim planlaması, stoktan satış, sahadan satış olanağı sunan ve satış sürecini hızlandıran Login ERP Satış Yönetimi ile müşteri memnuniyetinizi artırırken daha fazla verimlilik ve kar sağlarsınız.

1441

2015 yılından günümüze savunma ve otomotiv yan sanayi alanında sürekli gelişen kalitesi ile faaliyet gösteren Gemkal Hidrolik; sektörde Hidrolik-Pnömatik makine ve teçhizat ekipmanları üzerinde İthalat, ihracat, satış-pazarlama, üretim ve mühendislik faaliyetlerini ifa etmektedir. Sürekli gelişen ve değişen teknolojiye katma değer yenilikler sağlamak ve müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına hızlı ve güvenli cevap verebilmek için Gemkal Group Makine 2020 yılında Login Yazılım ile tanışmıştır. Gemkal Group Makine, Login ERP iş ortaklığı sayesinde güvenli ve tutarlı stok, güvenli ve tutarlı satınalma, satış ve teklif, üretim, üretim planlama ve muhasebe modüllerini şu anda etkin şekilde kullanmaktadır. Gemkal Hidrolik olarak müşterileri ve çalışanlarımızın memnuniyetini artırmak için her türlü destekleyici ve geliştirici faaliyete öncülük ederken Login ERP sayesinde satış ve satış sonrası hizmetlerimizde hızlı çözümlerle gelişmeye devam etmekteyiz.

Ağzam Özdemir
Genel Müdür, Gemkal Hidrolik
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.