Eğitim ve Performans Yönetimi

Personelden gelen eğitim talepleri ve işverenlerin personele verilmesini istediği eğitimler için talep oluşturulması, bu taleplerin işleme alınması ve onayların gerçekleştirilmesi gibi çok aşamalı faaliyetleri barındıran eğitim süreçlerinin verimli bir şekilde gerçekleştirilmesi, şirketlerin başarılı yönetimi için önemli unsurlar arasında yer alıyor.

Çalışanların eğitim süreçleri ve performanslarının doğru değerlendirilmesini sağlayarak insan kaynakları departmanlarının şirketlerinin başarısında önemli rol oynamasına katkıda bulunan Login HR Eğitim ve Performans Yönetimi ile eğitim maliyetlerini, sınıf yönetimini, eğitim süresini ve katılımcıları ayrıntılı olarak takip edebilirsiniz. Kayıt, kontrol ve sınav aşamalarını yöneterek eğitim sonuçlarının ölçülebilmesi sağlayabilir, performans yönetiminde personelinizin yetkinlik ve hedef bazlı performans ölçümlerini gerçekleştirebilir, değerlendirmeler sonucunda eksiklere yönelik planlamalar yapabilirsiniz. Güçlü bir eğitim ve performans yönetimini web portalı üzerinden ve tek merkezden gerçekleştirmenizi sağlayan Login HR Eğitim ve Performans Yönetimi ile en değerli kaynaklarınız olan çalışanlarınızdan en yüksek verimi elde edebilir, farklı sistemlerle yürütülen süreçlerdeki karmaşıklıktan kurtulup, bu süreçleri hızlandırarak, iş geliştirmeye yönelik stratejik uygulamalara daha fazla zaman ayırabilirsiniz.   

1427

Kurulduğu 1989 yılından bu yana benimsediği kaliteli hizmet anlayışı sayesinde çelik halat ve tel üretiminde Türkiye ve dünyanın sayılı tesislerinden birisi haline gelen firmamız, faaliyetlerini 24.000 m2’lik tesisinde gerçekleştirmektedir. Kurumsal Dijitalleşme vizyonumuz kapsamında Login Yazılım ile 2017 yılında çıktığımız yolculuk sayesinde satıştan sevkiyata tüm iş süreçlerimizi tek sistemden takip ederek, firmamızı sürekli ileri taşıyacak kararları dijital veriler ile almaya başladık. Login Yazılım’dan aldığımız özel hizmet sayesinde gücümüze güç katıyor, dijitalleşen geleceğe güvenle bakıyoruz.

Mustafa Köşker
Yönetim Kurulu Üyesi, Köşkerler Çelik Halat
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.