Login Web Business Suite - Tedarikçi Portalı

Tedarik yönetimi finanstan, üretim, satınalma ve satışa kadar birçok farklı alan arasında önemli bir birleşme noktası olarak, iş süreçlerini doğrudan etkiliyor. Tedarik zincirinde izlenebilirliğin sağlanamaması, stok ve sevkiyat faaliyetleri başta olmak üzere ilgili tüm faaliyetleri olumsuz yönde etkileyerek, önemli kayıplara yol açabiliyor.

İşletme ve tedarikçiler arasında güçlü bir entegrasyon sağlayan Login Web Business Suite Tedarikçi Portalı ile doğru üretim, stok, sevkiyat finansal planlaması yapabilirsiniz. Üretim ve ürünlerle ilgili değişiklikler hakkında eşzamanlı bilgilendirmeler sayesinde, üretim, satış, satınalma süreçlerinizi en doğru şekilde yürütebilir, müşteri beklentilerini en yüksek oranda karşılayabilirsiniz. İşletmenizde kurduğunuz güçlü ve verimli sisteme tedarikçilerinizi de dahil ederek, karar verme süreçlerinizi hızlandırabilirsiniz. Tedarikçilerle süreli anlaşmalarınız kapsamında tedarikçilerinizin kendi ekranlarında siparişi görerek zamanında temin etmesini sağlayabilir, bu şekilde işleyişi hızlandırıp, verimliliği artırabilirsiniz. Tedarikçi ve stok entegrasyonu sayesinde anlaşma kapsamındaki ürünlerin depoda tutulmadan doğrudan tedarikçiden temin edilmesine olanak tanıyan Login Web Business Suite Tedarikçi Portalı ile stok maliyetlerinizi düşürebilir, onay mekanizmalarını azaltıp sipariş ve satış süreçlerinize hız katarak zamandan tasarruf edebilirsiniz.  

1443

Soprano Mobilia olarak ürün tedariğinden üretim, stok ve sevkiyat süreçlerine kadar kaliteli hizmet sunmamıza olanak sağlayan Login Yazılım ile serüvenimiz 2019 yılında başlamıştır. Müşterilerimize beklentilerinin üzerinde kaliteli hizmet verebilmek, ürünlerimizin üretimin her aşamasında takip edilebilirliğini sağlamak ve konfigürasyonlu satış ile üretim yapabilmek Login ERP’yi tercih etme sebebimiz olmuştur. Üretim süreçlerimizde hayal ettiklerimizi gerçekleştirebilmemiz adına Login ERP’ye bizlere sunduğu çözüm önerileri ve destekleri için ayrıca teşekkür ederiz. Daha uzun yıllar yeni ve kaliteli projelerle serüvenimize devam edeceğiz.

Tuncer Ertan
Genel Müdür, Soprano Mobilia
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.