Miktarsal Kalite Kontrol Yönetimi

Şirketler için müşteri memnuniyetinin  ve ürün standardizasyonunun sağlanması adına kalite kontrol faliyetlerine verilen önem artıyor. Üretim süreçlerini kontrol altında tutamayan ve kalite süreçlerinde gerekli denetimleri sağlayamayan şirketlerin aynı oranda müşteri memnuniyeti ve pazardaki yerlerinin de riske girdiği gözlemleniyor. Kalite süreçlerinin bir ekip tarafından belirlenen standartlar ve belli bir sistemle ilerlemesinin üretim süreç kalitesini artırdığı ve kalite standartlarını sağladığı görülüyor.

Login ERP Miktarsal Kalite Kontrol çözümü ile ISO 9000 Kalite Standartları çerçevesinde stok kalite durumlarınızı takip etmenizi sağlıyor. Stoklarınız için kalite kontrol süreçlerini gerçekleştirirken giren miktar üzerinden parçalamalar yapabilir, onaylı, onaysız ve red olma durumlarına göre sistem üzerinden otomatik olarak lotlarını ayırabilirsiniz. Bu miktarları ayırırken aynı işlem üzerinden ilgili stoğu farklı depolara da yönlendirebilir, böylelikle tek ekran içerisinde hem miktar hem lot bazında bir kalite kontrol işlemi gerçekleştirirken hem de stokların yerlerini değiştirerek transfer işlemi sağlayabilirsiniz. Login ERP Miktarsal Kalite Kontrol çözümü ile stok lot kalite durumlarını miktarsal olarak ayırmak, üretim ve envanter takibi konusunda hata ihtimalini en aza indirirken kalite standartlarınızı yükseltecektir. Uçtan uca bir kontrol mantığı ile şirket içerisinde gezen stoklar, üretim kalitenizi artırarak standart bir düzen oluşturmanızı sağlar. Bu kalite standardının artması ile pazardaki yerinizi iyileştirebilir, memnuniyet seviyelerinizde ilerleme yakalayabilirsiniz.

3104

Kaliteli ürün ve koşulsuz müşteri memnuniyeti Lazzoni'nin temel değerleri içerisinde olduğundan yapacağımız önemli yatırımlarda tedarikçi firmalarımızda da aynı standartların olması tercih sebebimizdir. Login Yazılım'ın satış sonrası hizmeti ve Login ERP'nin kalitesi ile birlikte modüllerinin başarılı olması bizi bu tercihe yönlendirdi. Her geçen gün iyileştirme adına yeni projelerle karşısına çıktığımız Login Yazılım her zaman desteğini maksimum düzeyde tutup kısa sürelerde firmamızın gelişmesine desteği olmuştur.

Ömür Demir
Tedarik Zinciri Direktörü, Lazzoni Mobilya
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.