Şirket Yapısı ve Özlük Yönetimi

Özellikle çok şubeli işletmelerde personellerin tüm kimlik ve özlük bilgilerinin detaylı olarak muhafaza edilmesi bununla birlikte pratik bir şekilde takip edilerek hızlıca raporlanabilmesi önem taşıyor. Her şubedeki pozisyon hiyerarşisi farklı olduğu için gerekli tanımlamaların oluşturulması ve bilgilerin sınıflandırılmasındaki eksikler, şirket organizasyonun etkili bir şekilde yönetilmesini zorlaştırıyor. Çalışanlar hakkındaki bilgilerin saklanması, raporlanması böylece kontrol altında tutulmasını sağlamak için özlük yönetimini güçlü bir şekilde sağlayacak hızlı sistemlere ihtiyaç duyuluyor.

Personelin tüm kimlik ve özlük bilgilerinin detaylı olarak muhafaza edilmesini ve kolay bir şekilde takibini sağlayan Login HR Şirket ve Özlük Yönetimi birden fazla SGK Sicil Numarası bazında şube tanımlaması yapabilir, organizasyon şemalarına göre tanımlama ve yönetim doğrultusunda raporlama yapabilirsiniz. Bunlarla birlikte özlük kartlarında personel bazında oluşturulan bordro, yapılan transfer ve terfi işlemi, verilen izin ve işe giriş, yeniden işe giriş, işten çıkış işlemlerinin tarihçelerini kontrol edebilirsiniz.

1403

2015 yılından günümüze savunma ve otomotiv yan sanayi alanında sürekli gelişen kalitesi ile faaliyet gösteren Gemkal Hidrolik; sektörde Hidrolik-Pnömatik makine ve teçhizat ekipmanları üzerinde İthalat, ihracat, satış-pazarlama, üretim ve mühendislik faaliyetlerini ifa etmektedir. Sürekli gelişen ve değişen teknolojiye katma değer yenilikler sağlamak ve müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına hızlı ve güvenli cevap verebilmek için Gemkal Group Makine 2020 yılında Login Yazılım ile tanışmıştır. Gemkal Group Makine, Login ERP iş ortaklığı sayesinde güvenli ve tutarlı stok, güvenli ve tutarlı satınalma, satış ve teklif, üretim, üretim planlama ve muhasebe modüllerini şu anda etkin şekilde kullanmaktadır. Gemkal Hidrolik olarak müşterileri ve çalışanlarımızın memnuniyetini artırmak için her türlü destekleyici ve geliştirici faaliyete öncülük ederken Login ERP sayesinde satış ve satış sonrası hizmetlerimizde hızlı çözümlerle gelişmeye devam etmekteyiz.

Ağzam Özdemir
Genel Müdür, Gemkal Hidrolik
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.