e-Arşiv Faturası Yöneticisi

e-Fatura mükellefiyeti olmayan şirket-kişiler arasında gerçekleşen ticaret sonucu oluşturulan kağıt fatura belgelerinin dijitalleştirilebilmesi adına e-Dönüşüm süreçleri ile birlikte e-Arşiv Faturası kullanımı başlamıştır. Bu sayede fatura düzenlenecek olan tüm süreçlerin faturalarının elektronik ortamda da oluşması ve saklanması, Gelir İdaresi Başkanlı’ğına raporlama yapabilmek için gerekli verilen dijital ortamda da tutulması şirketler için kağıt karmaşası ve arama zorluğunun da önüne geçmiş olur.

Login ERP E-Arşiv Faturası çözümü ile e-Fatura mükellefiyeti bulunmayan carilerinize kesmiş olduğunuz faturaları otomatik olarak e-Arşiv için otomatik olarak kaydedildiği klasörler yardımı ile saklayabilir ve işlemlerin tamamını Login ERP içerisinden yürütebilirsiniz. Entegrasyonlar sayesinde sistem içerisinde manual veri girişlerini ortadan kaldırabilir ve hata riskini minimize edebilirsiniz. Login ERP E-Arşiv Faturası çözümü ile birlikte yasal uyumluluğunuzu sağlayabilir, entegratör maliyetlerini ortadan kaldırabilirsiniz.

 

 

3118

Kurulduğu 1989 yılından bu yana benimsediği kaliteli hizmet anlayışı sayesinde çelik halat ve tel üretiminde Türkiye ve dünyanın sayılı tesislerinden birisi haline gelen firmamız, faaliyetlerini 24.000 m2’lik tesisinde gerçekleştirmektedir. Kurumsal Dijitalleşme vizyonumuz kapsamında Login Yazılım ile 2017 yılında çıktığımız yolculuk sayesinde satıştan sevkiyata tüm iş süreçlerimizi tek sistemden takip ederek, firmamızı sürekli ileri taşıyacak kararları dijital veriler ile almaya başladık. Login Yazılım’dan aldığımız özel hizmet sayesinde gücümüze güç katıyor, dijitalleşen geleceğe güvenle bakıyoruz.

Mustafa Köşker
Yönetim Kurulu Üyesi, Köşkerler Çelik Halat
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.