Hazine Yönetimi

Hazine Yönetimi şirketlerin banka, döviz, nakit akışı ve kredi işlemlerinin takibidir. Bir program kullanılmadan yürütülen süreçlerde risk takiplerinin yapılamaması ya da yanlış yapılması oldukça kritiktir.

Login ERP Hazine Yönetimi çözümü ile merkezden yönetilen ve ödemelerin etkin bir şekilde takibinin yapılmasını mümkün kılan bir yapı kurabilirsiniz. Kredi ve Teminatları, Vergileri tanımlayabilir, projelerinizi tanımlayarak ilişkilendirebilirsiniz. Kredi Ödemeleri ve Teminat Mektubu ile ilgili takipleri sağlayabilirsiniz. Login ERP Hazine Yönetimi çözümü, teminat ve risk yönetimi süreçlerinin hızlı ve kolay bir şekilde yapılmasına olanak sunar. Ödeme talimatlarının otomatik olarak hazırlanmasını, bankalar ve muhasebe ile entegre edilmesini sağlayarak hazine operasyon işlemlerinde zaman tasarrufu sağlar.

Raporlama ve izleme ekranları ile, Hazine Yönetimi ile ilgili gerçekleştirmiş olduğunuz tüm işlemleri izleme, kontrol etme ve detaylı olarak raporlama fırsatı bulabilirsiniz.

3090

Boreas Group Plastiğin sıfır hata ile üretim politikası gereği üretim, tedarik ve stok gibi süreçlerin sorunsuz ilerlemesine destek amaçlı Login ERP'yi tercih ettik. Ayrıca diğer uygulamalarımızla sorunsuz entegrasyon ve Login Yazılım'ın her daim destek hizmeti sayesinde uzun yıllar daha işbirliğinin devam etmesini umuyoruz.

Olcay Gezer
Sistem Geliştirme Direktörü, Boreas Group Plastik
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.