e-İrsaliye Yöneticisi

Günümüzde e-Dönüşüm süreçleri ile birlikte dijital ortamda düzenlenen e-İrsaliye’ye geçiş yapılmıştır. Şirketler kağıt olarak düzenledikleri sevk irsaliyelerini e-irsaliyeye geçiş ile birlikte dijital ortamda düzenliyor ve karşı tarafa ulaştırıyor.

Login ERP e-İrsaliye gönderimi ile, e-İrsaliye mükellefi olan carilere kesilen irsaliyeler ilgili ekrandan GİB’e gönderimi kolaylıkla sağlanabilir. Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından onaylı entegrasyon sağlayan Login e-İrsaliye Yönetimi ile yasal uyumluluğunuzu sağlayabilir, entegratör maliyetlerini ortadan kaldırabilir ve süre tasarrufu sağlayabilirsiniz.

 

 

3120

Kaliteli ürün ve koşulsuz müşteri memnuniyeti Lazzoni'nin temel değerleri içerisinde olduğundan yapacağımız önemli yatırımlarda tedarikçi firmalarımızda da aynı standartların olması tercih sebebimizdir. Login Yazılım'ın satış sonrası hizmeti ve Login ERP'nin kalitesi ile birlikte modüllerinin başarılı olması bizi bu tercihe yönlendirdi. Her geçen gün iyileştirme adına yeni projelerle karşısına çıktığımız Login Yazılım her zaman desteğini maksimum düzeyde tutup kısa sürelerde firmamızın gelişmesine desteği olmuştur.

Ömür Demir
Tedarik Zinciri Direktörü, Lazzoni Mobilya
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.