Sayım İşlemleri

Şirketlerin kritik süreçlerinden biri olan envanter takibinin doğru şekilde sağlanması, tüm operasyonların sağlıklı ilerlemesi için büyük önem arzediyor. Stok takiplerini belli bir sisteme oturtmamış ve manual müdahalelere açık dosyalarla yürüten işletmelerin operasyonel olarak sıkıntılı süreçlerden geçmesi olasıdır.

Login ERP Sayım İşlemleri ile sistem bakiyeleriniz ve gerçek bakiyeleriniz arasındaki eşitliğin kontrolünü sağlayabilir ve düzenleyebilirsiniz. Sayım yapılırken gerçekleşecek aşamaları tanımlayabilir, personelleri sayım esnasında yapacakları işlemlere göre belirleyebilir, sayım belgesi oluşturabilir ve stok hareketlerini sisteme entegre edebilirsiniz. Entegrasyon sonrası otomatik olarak oluşacak olan fişler sayesinde zamandan tasarruf edebilir ve sayım işlemlerini kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. Login Smart El Terminali Çözümü ile, oluşturmuş olduğunuz sayım belgesi için sayımları terminal yardımı ile yapabilir ve sisteme entegre edebilirsiniz.

3101

30 yılı aşkın süredir çağdaş ve yalın tasarım anlayışıyla geliştirilen ürünlerin üretimden sevkiyata tüm süreçlerinin planlanması ve özel üretim projelerimizin hayata geçirilmesinde hızlı entegrasyon ve kullanıcı dostu çözümleri nedeniyle Login ERP ile çalışmaya başladık. Zorlu sürecin tamamlanması sonrasında stok kontrolü yanında üretim ve tedarik süreçlerimizin sorunsuz ilerlemesi ve firmamıza özel geliştirdiğimiz yeni projelerimizde sundukları kaliteli ve hızlı çözümlerin yanında hızlı satış sonrası destek hizmetleri ile Login Yazılım ile birlikte gelişmeye ve geliştirmeye devam etmekteyiz.

Fatih Bayrakdar
ERP Sorumlusu, B&T Design|Bata Metal Mobilya
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.