Zimmet Yönetimi

İşletmedeki fiziksel varlıkları korumak ve çalışanlara sağlanan kullanım haklarını yönetmek için zimmet takibinin sistemli bir şekilde takip altında tutulması gerekiyor. Zimmet yönetiminde, sınıflandırılmış zimmetlerin marka, model ve adet bazında tanımlanması, personellere verildiğinde ise tarih ve durum bilgilerinin kontrol edilmesi işletmedeki fiziksel varlıkların riskten korunmasına yardımcı oluyor.

Zimmet takibini sorunsuz ve detaylı olarak gerçekleştirmenizi sağlayan Login HR Zimmet Yönetimi ile personel bazında kıymet numarası, kullanım izni ve kullanım haklarını kolayca oluşturabilir, şirket zimmetlerini kullanım şekli, sınıf, marka, model ve adede göre takip edebilirsiniz. Şirketinizdeki demirbaşların personel bazlı kontrolünü sağlayan Login HR Zimmet Yönetimi ile kullanım şekli ve  sınıfına göre marka, model ve adet tanımlamalarıyla bilgisayar, araba, ofis ekipmanı gibi zimmetleri kontrol altında tutarak, şirketinizin varlıklarını en iyi şekilde koruyabilirsiniz.

1404

Soprano Mobilia olarak ürün tedariğinden üretim, stok ve sevkiyat süreçlerine kadar kaliteli hizmet sunmamıza olanak sağlayan Login Yazılım ile serüvenimiz 2019 yılında başlamıştır. Müşterilerimize beklentilerinin üzerinde kaliteli hizmet verebilmek, ürünlerimizin üretimin her aşamasında takip edilebilirliğini sağlamak ve konfigürasyonlu satış ile üretim yapabilmek Login ERP’yi tercih etme sebebimiz olmuştur. Üretim süreçlerimizde hayal ettiklerimizi gerçekleştirebilmemiz adına Login ERP’ye bizlere sunduğu çözüm önerileri ve destekleri için ayrıca teşekkür ederiz. Daha uzun yıllar yeni ve kaliteli projelerle serüvenimize devam edeceğiz.

Tuncer Ertan
Genel Müdür, Soprano Mobilia
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.