Tedarikçi Yönetimi

Satınalma İşlemleri içerisinde, tedariğinizi gerçekleştirdiğiniz satıcılarınız ile ilgili değerlendirmelerde bulunmak, tedarik süreçlerinizin iyileşmesi ve kontrol altında tutulması için oldukça kritiktir. Zorlu rekabet koşullarında alım ve operasyon maliyetlerini  düşürürken kaliteli ürün ve hizmet almanın başlıca yolu tedarik zinciri süreçlerini doğru tasarlayıp yönetmekten geçmektedir.

Login ERP Tedarikçi Yönetimi çözümü ile tedarikçilerinizle gerçekleştirdiğiniz görüşmelerin detaylarını sistemde kaydedebilirsiniz. Tedarikçilerinizi değerlendirmek üzere kriterler belirleyerek bu kriterler üzerinden bir değerlendirme formu oluşturabilir ve satıcı kartlarınızda bu değerlemeler sonucu oluşan puanları görüntüleyebilirsiniz. Tüm işlemleriniz ile ilgili izleme ve raporlamaları gerçekleştirerek analiz ve karar süreçlerinizde bu çıktılardan destek alabilirsiniz.

3097

Kurulduğu 1989 yılından bu yana benimsediği kaliteli hizmet anlayışı sayesinde çelik halat ve tel üretiminde Türkiye ve dünyanın sayılı tesislerinden birisi haline gelen firmamız, faaliyetlerini 24.000 m2’lik tesisinde gerçekleştirmektedir. Kurumsal Dijitalleşme vizyonumuz kapsamında Login Yazılım ile 2017 yılında çıktığımız yolculuk sayesinde satıştan sevkiyata tüm iş süreçlerimizi tek sistemden takip ederek, firmamızı sürekli ileri taşıyacak kararları dijital veriler ile almaya başladık. Login Yazılım’dan aldığımız özel hizmet sayesinde gücümüze güç katıyor, dijitalleşen geleceğe güvenle bakıyoruz.

Mustafa Köşker
Yönetim Kurulu Üyesi, Köşkerler Çelik Halat
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.