e-Defter Yöneticisi

Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından zorunlu hale getirilen elektronik defter ile tüm şirketlerde büyük bir değişim süreci başladı. Yasal zorunlulukla birlikte, bugüne kadar kağıt üzerinde yapılan tüm muhasebe işlemlerinin elektronik ortama taşınma süreci devam ediyor.

Şirketlerin iş yapış süreçlerinde önemli değişikliklere neden olan bu geçiş sürecinde Login ERP e-Defter Yönetimi ile eksiksiz araçları yüksek hızla sunuyoruz. Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından onaylı entegrasyon sağlayan Login ERP e-Defter ve Yönetimi ile yasal uyumluluğunuzu sağlayabilir, entegratör maliyetlerini ortadan kaldırabilirsiniz.

Zaman ve maliyet tasarrufu sağlayan e-Defter çözümleri hızlı, kolay, güvenilir ve performans artışı sunan sistemlerle kâğıt masrafını ortadan kaldırarak, basım ve arşivleme maliyetlerini önemli oranda azaltarak çevreye ve bütçenize dost bir uygulama sunuyor.

3110

Soprano Mobilia olarak ürün tedariğinden üretim, stok ve sevkiyat süreçlerine kadar kaliteli hizmet sunmamıza olanak sağlayan Login Yazılım ile serüvenimiz 2019 yılında başlamıştır. Müşterilerimize beklentilerinin üzerinde kaliteli hizmet verebilmek, ürünlerimizin üretimin her aşamasında takip edilebilirliğini sağlamak ve konfigürasyonlu satış ile üretim yapabilmek Login ERP’yi tercih etme sebebimiz olmuştur. Üretim süreçlerimizde hayal ettiklerimizi gerçekleştirebilmemiz adına Login ERP’ye bizlere sunduğu çözüm önerileri ve destekleri için ayrıca teşekkür ederiz. Daha uzun yıllar yeni ve kaliteli projelerle serüvenimize devam edeceğiz.

Tuncer Ertan
Genel Müdür, Soprano Mobilia
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.