Nakit İşlemleri

Nakit işlemleri ile ilgili süreçlerin bir sistem içerisinde yürütülmediği şirketlerde, nakit akışının bozulduğu süreçlerde yatırımlar, yapılan ödemeler ve tüm operasyonlarda yavaşlama ile birlikte çeşitli sıkıntılar yaşanacaktır. Böyle dinamik bir akışın özellikle şirket içerisinde kullanılan diğer akışlar ile entegre olmadığı sistemlerde takibi daha da zorlaşacaktır.

Login ERP size nakit borç ve alacak işlemlerinin yönetilmesi konusunda diğer Login ERP çözümleri ile entegre olarak takip kolaylığı sağlar ve riski ortadan kaldırır. Kasaya nakit giriş çıkışlarını anlık entegrasyonlar ile kontrol edebilmenizi ve izleyebilmenizi sağlar. Nakit İşlemleri içerisinde gerçekleştireceğiniz tüm kasa hareketleri Login ERP Muhasebe Yönetimi ve Cari Yönetimi çözümlerine otomatik entegre olur ve zaman kaybını önleyerek kolaylık sağlar.

Login ERP Çek-Senet Yönetimi çözümü içerisinde gerçekleştirilen nakit işlemleri yine otomatik entegre olarak Login ERP Nakit İşlemleri’ne yansır. Böylelikle tek bir sistem üzerinden kolaylıkla süreçleri takip edebilir, izleyebilir ve raporlamalarla değerlendirmelerinizi yapabilirsiniz.

3092

30 yılı aşkın süredir çağdaş ve yalın tasarım anlayışıyla geliştirilen ürünlerin üretimden sevkiyata tüm süreçlerinin planlanması ve özel üretim projelerimizin hayata geçirilmesinde hızlı entegrasyon ve kullanıcı dostu çözümleri nedeniyle Login ERP ile çalışmaya başladık. Zorlu sürecin tamamlanması sonrasında stok kontrolü yanında üretim ve tedarik süreçlerimizin sorunsuz ilerlemesi ve firmamıza özel geliştirdiğimiz yeni projelerimizde sundukları kaliteli ve hızlı çözümlerin yanında hızlı satış sonrası destek hizmetleri ile Login Yazılım ile birlikte gelişmeye ve geliştirmeye devam etmekteyiz.

Fatih Bayrakdar
ERP Sorumlusu, B&T Design|Bata Metal Mobilya
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.