Sevkiyat Planlama

İşletmeler, ne kadar verimli üretim gerçekleştirip, müşteri beklentilerini karşılayan en kaliteli ürünü üretseler de, ürünleri doğru bir şekilde hedefine ulaştıramadıklarında, buraya kadarki çabaları sonuçsuz kalabiliyor. Müşteri memnuniyetini artırmak için hatasız, işletme karlılığını artırmak için de verimli ve doğru bir sevkiyat sağlamak gerekiyor. Bunun için de etkili ve akılcı bir sevkiyat planlaması yapmak, sevk edilen malların durumunu her aşamada izlemek önem kazanıyor.

2005’ten bu yana sektörde benzersiz bir akıllı sevkiyat planlaması sunan Login ERP Sevkiyat Planlama ile yüksek nakliye maliyetlerinizi düşürebilir, detaylı sevkiyat takibi ile sevkiyatın zamanında hatasız olarak sonuçlandırılmasını sağlayabilirsiniz. Akıllı kod mantığıyla optimum sevkiyat planlaması ve takibini mümkün kılan Login ERP Sevkiyat Planlama sayesinde nakliye araçlarının kapasitesine, nakledilecek ürün tipi ve miktarına ve teslim yerine göre, aynı güzergahta birden çok noktaya sevkiyat planlayabilir, sevkiyat performanslarını önemli ölçüde iyileştirebilirsiniz. Özellikle hacimli ürün sevkiyatında önemli olan ürün özelliği ve sevk noktalarının öncelik sıralarına göre yüklemenin otomatik olarak planlanması sayesinde nihai hedeflerinize, karlı ve verimli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

1416

Kaliteli ürün ve koşulsuz müşteri memnuniyeti Lazzoni'nin temel değerleri içerisinde olduğundan yapacağımız önemli yatırımlarda tedarikçi firmalarımızda da aynı standartların olması tercih sebebimizdir. Login Yazılım'ın satış sonrası hizmeti ve Login ERP'nin kalitesi ile birlikte modüllerinin başarılı olması bizi bu tercihe yönlendirdi. Her geçen gün iyileştirme adına yeni projelerle karşısına çıktığımız Login Yazılım her zaman desteğini maksimum düzeyde tutup kısa sürelerde firmamızın gelişmesine desteği olmuştur.

Ömür Demir
Tedarik Zinciri Direktörü, Lazzoni Mobilya
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.