RPA - Robotik Süreç Otomasyonu

Açılımı Robotic Process Automation olan RPA, temel olarak, insan eylemlerini taklit edebilen ve tıpkı bir insanın yaptığı gibi verileri ve uygulamaları yüksek hassasiyetle işlemek için kullanıcı ara yüzü ile insanlar tarafından gerçekleştirilen tekrarlanan kurallara dayalı görevleri otomatikleştirebilen bilgisayar yazılımıdır.

Robotik Süreç Otomasyonu ile var olan sisteminiz ve uygulamalarınız üzerindeki görevleri otomatikleştirebilirsiniz. Bu sayede bir insanın çalışma hızından kat ve kat hızlı şekilde, hata riski içermeden tüm işlerinizi 7/24 gerçekleştirebilirsiniz. RPA; muhasebe, satış, satın alma, üretim, müşteri ilişkileri, insan kaynakları gibi birçok departmana entegre edilerek kişinin yaptığı işlemleri daha hızlı ve hatasız şekilde gerçekleştirir. Böylece görev içi karmaşıklıklar giderilirken zamandan tasarruf edilir.

RPA, iş süreçlerini ve insanlar tarafından tekrar eden işleri yönetmek için kullanılır. Bu kapsamda; kurumsal hesaplara girip yapısal bilgileri düzenleyebilir, sistemleri birbirine bağlayabilir, tanımlı riskleri takip edebilir, koşullu kararları verebilir, maillerinizdeki dosyaları açıp düzenleyebilir ve daha birçok iş tanımını gerçekleştirebilirsiniz.

2941

Soprano Mobilia olarak ürün tedariğinden üretim, stok ve sevkiyat süreçlerine kadar kaliteli hizmet sunmamıza olanak sağlayan Login Yazılım ile serüvenimiz 2019 yılında başlamıştır. Müşterilerimize beklentilerinin üzerinde kaliteli hizmet verebilmek, ürünlerimizin üretimin her aşamasında takip edilebilirliğini sağlamak ve konfigürasyonlu satış ile üretim yapabilmek Login ERP’yi tercih etme sebebimiz olmuştur. Üretim süreçlerimizde hayal ettiklerimizi gerçekleştirebilmemiz adına Login ERP’ye bizlere sunduğu çözüm önerileri ve destekleri için ayrıca teşekkür ederiz. Daha uzun yıllar yeni ve kaliteli projelerle serüvenimize devam edeceğiz.

Tuncer Ertan
Genel Müdür, Soprano Mobilia
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.