İzin Yönetimi

Orta ve büyük ölçekli işletmelerde ciddi bir çaba gerektiren ve zaman alan yıllık izinlerin planlanması ve takip edilmesi sırasında izin talepleriyle ilgili onaylama ve reddetme gibi işlemlerin zamanında gerçekleştirilmesi gerekiyor. Sağlıklı bir şekilde gerçekleştirilmeyen izin yönetimi sonucunda şirketlerin iş süreçlerinde aksamalar yaşanabiliyor.

Personel bazında yapılacak Yıllık İzin, Ücretli İzin, Ücretsiz İzin, Raporlu İzin, Raporsuz İzin gibi izin kontrol ve onaylamalarının sağlıklı bir şekilde yapılamaması personellerin kalan, devreden ve bakiye izinlerini takip etme, raporlama ve dolayısıyla ayrıntılı izin planlamalarının yönetilmesini güçleştirerek aksaklıklara neden olur.

Personel izinlerinin yasal mevzuatlara ve firma politikalarına uygun olarak yönetilmesini sağlayan Login HR İzin Yönetimi ile farklı izin türlerine özel kontrol ve onayları, izin takibini ve ayrıntılı izin planlamayı hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Personelin web tabanlı sistem üzerinden izin talebinde bulunmasını, izin onaylarının da yine web üzerinden gerçekleştirilmesini sağlayan Login HR İzin Yönetimi ile bu işe ayrılan zamanda tasarruf sağlayabilir, tüm izin süreçlerini mevzuata uygun yürütmenin yanı sıra şirket politikalarınız doğrultusunda özelleştirerek tamamlayabilirsiniz.

1425

Rekabetin hat safhada olduğu piyasamızda işlerimizde bizi ön plana çıkaracak şekilde kolaylaştıran Login ERP ve firma kimliğimiz ile örtüşen kaliteli, kurumsallıkla paralel bir müşteri memnuniyeti ve satış sonrası hizmeti sundukları için Login Yazılım'a teşekkür ederiz.

İsmail Baştak
Genel Müdür, Marsel Metal
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.