Şirket Yapısı ve Özlük Yönetimi

Özellikle çok şubeli işletmelerde personellerin tüm kimlik ve özlük bilgilerinin detaylı olarak muhafaza edilmesi bununla birlikte pratik bir şekilde takip edilerek hızlıca raporlanabilmesi önem taşıyor. Her şubedeki pozisyon hiyerarşisi farklı olduğu için gerekli tanımlamaların oluşturulması ve bilgilerin sınıflandırılmasındaki eksikler, şirket organizasyonun etkili bir şekilde yönetilmesini zorlaştırıyor. Çalışanlar hakkındaki bilgilerin saklanması, raporlanması böylece kontrol altında tutulmasını sağlamak için özlük yönetimini güçlü bir şekilde sağlayacak hızlı sistemlere ihtiyaç duyuluyor.

Personelin tüm kimlik ve özlük bilgilerinin detaylı olarak muhafaza edilmesini ve kolay bir şekilde takibini sağlayan Login HR Şirket ve Özlük Yönetimi birden fazla SGK Sicil Numarası bazında şube tanımlaması yapabilir, organizasyon şemalarına göre tanımlama ve yönetim doğrultusunda raporlama yapabilirsiniz. Bunlarla birlikte özlük kartlarında personel bazında oluşturulan bordro, yapılan transfer ve terfi işlemi, verilen izin ve işe giriş, yeniden işe giriş, işten çıkış işlemlerinin tarihçelerini kontrol edebilirsiniz.

1403

Kurulduğu 1989 yılından bu yana benimsediği kaliteli hizmet anlayışı sayesinde çelik halat ve tel üretiminde Türkiye ve dünyanın sayılı tesislerinden birisi haline gelen firmamız, faaliyetlerini 24.000 m2’lik tesisinde gerçekleştirmektedir. Kurumsal Dijitalleşme vizyonumuz kapsamında Login Yazılım ile 2017 yılında çıktığımız yolculuk sayesinde satıştan sevkiyata tüm iş süreçlerimizi tek sistemden takip ederek, firmamızı sürekli ileri taşıyacak kararları dijital veriler ile almaya başladık. Login Yazılım’dan aldığımız özel hizmet sayesinde gücümüze güç katıyor, dijitalleşen geleceğe güvenle bakıyoruz.

Mustafa Köşker
Yönetim Kurulu Üyesi, Köşkerler Çelik Halat
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.