Çek ve Senet Yönetimi

Değerli evrakları riskten uzak tutmak kurumlar için hayati bir önem taşıyor. Ciro edilmiş çeki tekrar ciro etme, bir bankaya tahsile verilmiş bir çeki başka bir bankada tahsil etme gibi yanlışlar vakit kaybının yanı sıra maddi ve yasal sorunlara da yol açabiliyor.

Login ERP Çek ve Senet Yönetimi Sistemi, bu tür yanlışlar yapıldığında uyararak hatalı girişe izin vermiyor. Çek ve senetlerin durumları, yani ‘portföyde’ veya ‘bankaya verildi’ gibi konumlar, bordro üzerinde adım adım izleniyor, sisteme kaydedilen bordro sonrasında ise muhasebe fişi, bordro ve dekont dökümü alınabiliyor. Tüm bilgilerin ve işlem gören tüm hareketlerin izlenmesini sağlayan Login ERP Çek ve Senet Yönetimi, ortalama vade ve günlük değerlemeyi anında sunuyor. Çek ve senetlerinizin tüm süreçlerini sistem üzerinden takip etmenizi ve değerli evraklarınızı riskten uzak tutmanızı sağlayan Login ERP Çek ve Senet Yönetimi ile istenilen sayıda çek ve senet portföyü tanımlayabilir, portföy bazında yetkili kişiler atayabilir, çek ve senetlerin tüm hareketlerini bordro üzerinden adım adım izleyebilirsiniz.  

1429

2015 yılından günümüze savunma ve otomotiv yan sanayi alanında sürekli gelişen kalitesi ile faaliyet gösteren Gemkal Hidrolik; sektörde Hidrolik-Pnömatik makine ve teçhizat ekipmanları üzerinde İthalat, ihracat, satış-pazarlama, üretim ve mühendislik faaliyetlerini ifa etmektedir. Sürekli gelişen ve değişen teknolojiye katma değer yenilikler sağlamak ve müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına hızlı ve güvenli cevap verebilmek için Gemkal Group Makine 2020 yılında Login Yazılım ile tanışmıştır. Gemkal Group Makine, Login ERP iş ortaklığı sayesinde güvenli ve tutarlı stok, güvenli ve tutarlı satınalma, satış ve teklif, üretim, üretim planlama ve muhasebe modüllerini şu anda etkin şekilde kullanmaktadır. Gemkal Hidrolik olarak müşterileri ve çalışanlarımızın memnuniyetini artırmak için her türlü destekleyici ve geliştirici faaliyete öncülük ederken Login ERP sayesinde satış ve satış sonrası hizmetlerimizde hızlı çözümlerle gelişmeye devam etmekteyiz.

Ağzam Özdemir
Genel Müdür, Gemkal Hidrolik
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.