Kayaport Banka Entegrasyonu Sistemi

BulutTahsilat Online Banka Modülü Nedir: Tüm bankaların internet şubelerinin tek bir ekranda birleştirildiği, tüm bankalardaki hesaplarınıza gelen/giden tüm hareketlerin tek bir ekranda görülüp takip edilebildiği, gelen/giden hareketlerin başka bir işlemi otomatik olarak tetiklediği ve yine otomatik olarak başka bir sisteme kayıt edildiği, tüm bankalardaki bakiyelerin online olarak takip edildiği, vadeli – vadesiz, çek, POS, kredi ve senet hesaplarının gerçek zamanlı olarak görüntülendiği, döviz ve emtia hesaplarının online olarak takip edilebildiği, bulut tabanlı bir uygulamadır.

Banka hesabınıza gelen/giden tüm hareketleri otomatik olarak işlemeyi sağlar. Sınırsız sayıda banka hesabına entegre olabilir ve aynı bankadaki farklı hesapları da görüntüleyebilir. Tüm bankaların hesap hareketleri ve bakiye bilgilerini ortak bir desen haline getirir ve tek bir çıktı üretir. Gelen/giden hareketlerin hangi müşteri, cari ya da bayi için yapıldığını tespit eder. Böylece gelen/giden hareketler ile ilgili ne yapılmak isteniyorsa onun yapılmasını sağlar. Burası isteğinize göre şekillenir.

Tüm bankaların sanal POS hizmeti için hazır altyapı sunar. Müşterilerden, bayi ve alt bayilerden kredi kartı ile tahsilat yapma imkanı verir. Ortak ödeme sayfası üzerinden hızlıca tahsilat yapma seçeneği sunar ve e-ticaret, B2B, B2C sitelerine entegre olarak, farklı platformlardan kolaylıkla ödeme alınmasını sağlar. İşlemler 256 bit SSL ile şifrelenir. 3D güvenlik ile tam uyumludur. Tek çekim ya da taksitli ödeme seçenekleri sunar.

Tüm bu yapı Login ERP Finans modülü ile entegre çalışmakta ve süreçlerinizi hızlandırmanıza katkı sağlamaktadır.

3151

Otomobil yedek parça sektöründe faaliyet gösteren firmamız uzun yıllardır Login ERP kullanmaktadır. Sektöre özel geliştirdiğimiz B2B ve Katalog çözümleri ile tamamen uyumlu ve entegre çalışan yapısı sayesinde oldukça etkin ve efektif çalışan bir sistem ortaya çıktı. Login Yazılımla sunduğu kaliteli çözüm ve hizmetlerle çok daha uzun yıllar işbirliğimizin devam edeceğine inanıyoruz.

Kaan Kurtarıcı
Genel Müdür, Votek Otomotiv
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.