Login Elegant - Kullanıcı Arayüzü

İş süreçlerinin kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi için kaynak planlama altyapılarının kullanıcı dostu bir yapıya sahip olması, kullanıcıların benimsemesini hızlandırmak ve kolaylaştırmak açısından önem taşıyor. Kullanıcıların veya yetkililerin, ihtiyaç duyulduğu anda kısa sürede sisteme ulaşabilmesini sağlamak için güçlü performans sunan arayüzlerin kullanılması gerekiyor. Bu arayüzlerde veri güvenliğinin sağlanması ve sistemin riskten koruması ise öncelikli bir kriter haline geliyor.

Login Kurumsal İş Çözümlerinin tüm modüllerini tek çatı altında toplayan Login Pro Elegant, Windows tabanlı masaüstü bilgisayarlardan sisteme kolay erişim sağlayan bir giriş kapısı oluşturuyor. Login Kurumsal İş Çözümleriyle birlikte ek bir maliyet olmaksızın sahip olacağınız Login Pro Elegant ile kullandığınız tüm Login modüllerini Windows üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Active Directory ile entegre çalışan ve yetkilendirme, şifre kontrolleri gibi özellikler sunan Login Pro Elegant’ın güçlü performansıyla işlemlerinizi hızla tamamlayabilir, bu sırada veri güvenliğini de en üst düzeyde sağlayabilirsiniz.  

1413

Soprano Mobilia olarak ürün tedariğinden üretim, stok ve sevkiyat süreçlerine kadar kaliteli hizmet sunmamıza olanak sağlayan Login Yazılım ile serüvenimiz 2019 yılında başlamıştır. Müşterilerimize beklentilerinin üzerinde kaliteli hizmet verebilmek, ürünlerimizin üretimin her aşamasında takip edilebilirliğini sağlamak ve konfigürasyonlu satış ile üretim yapabilmek Login ERP’yi tercih etme sebebimiz olmuştur. Üretim süreçlerimizde hayal ettiklerimizi gerçekleştirebilmemiz adına Login ERP’ye bizlere sunduğu çözüm önerileri ve destekleri için ayrıca teşekkür ederiz. Daha uzun yıllar yeni ve kaliteli projelerle serüvenimize devam edeceğiz.

Tuncer Ertan
Genel Müdür, Soprano Mobilia
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.