Personel Bilgi Erişim Portalı

İnsan kaynakları yönetiminde personel verilerinin doğru ve güvenli bir şekilde sınıflandırılması, gerekli durumlarda ihtiyaç duyulan bilgilere hızlı ve riskten uzak şekilde erişim sağlanması açısından önem taşıyor. Özlük bilgilerinden performans değerlendirmelerine kadar çok sayıda farklı sürecin yöneticiler tarafından takip edilerek kontrol altında tutulabilmesi için devasa miktardaki verilerle başa çıkmayı kolaylaştıran sistemlere ihtiyaç duyuluyor.

Personel bilgilerinin hem yöneticiler hem de personel tarafından görüntülenmesini sağlayan Login HR Personel Bilgi Erişim Portalı ile çalışanlarınızın kendi özlük bilgilerini görüntüleyip güncelleyebilmesini sağlayabilir, harcırah ve seyahat yönetimi gibi süreçlerin yanı sıra onay mekanizmalarını da portal üzerinden yürütebilirsiniz. Eğitim, performans, izin talep ve izin onaylarına da kolay erişim sağlayan Login HR Personel Bilgi Erişim Portalı ile çalışanların pek çok işlemi kendilerinin yapmalarına olanak tanıyarak bu tür işlemlerin insan kaynakları birimi üzerinde ek iş yükü yaratılmadan gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.  

1405

2015 yılından günümüze savunma ve otomotiv yan sanayi alanında sürekli gelişen kalitesi ile faaliyet gösteren Gemkal Hidrolik; sektörde Hidrolik-Pnömatik makine ve teçhizat ekipmanları üzerinde İthalat, ihracat, satış-pazarlama, üretim ve mühendislik faaliyetlerini ifa etmektedir. Sürekli gelişen ve değişen teknolojiye katma değer yenilikler sağlamak ve müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına hızlı ve güvenli cevap verebilmek için Gemkal Group Makine 2020 yılında Login Yazılım ile tanışmıştır. Gemkal Group Makine, Login ERP iş ortaklığı sayesinde güvenli ve tutarlı stok, güvenli ve tutarlı satınalma, satış ve teklif, üretim, üretim planlama ve muhasebe modüllerini şu anda etkin şekilde kullanmaktadır. Gemkal Hidrolik olarak müşterileri ve çalışanlarımızın memnuniyetini artırmak için her türlü destekleyici ve geliştirici faaliyete öncülük ederken Login ERP sayesinde satış ve satış sonrası hizmetlerimizde hızlı çözümlerle gelişmeye devam etmekteyiz.

Ağzam Özdemir
Genel Müdür, Gemkal Hidrolik
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.