Üretim Maliyet Yönetimi

Üretim yapan işletmelerin temel taleplerinde, üretim süreçleri ile ilgili maliyetlendirmeleri doğru şekilde sistemlerinde tutarak analizlerini buradan aldıkları veriler ile sağlayabilmek bulunuyor. Bu maliyetler şirketin gelecek kararlarını ve alacakları aksiyonları belirlemesinde yardımcı olarak süreci kolaylaştırmak noktasında faydalı oluyor. Dolayısıyla şirketler, doğru maliyet yötemini ve doğru verilerin tutulmasını sağlayarak üretim maaliyetlerini izleyebilir duruma geliyorlar.

Login ERP Üretim Maliyet Yönetimi çözümü içerisinde size uygun maliyet yönteminin seçimi ile beraber operasyon ve işletme bazında maliyet almanız konusunda kolaylık sağlar. İşletme bazında ilgili gider gruplarına bağlayacağınız yansıtma hesapları ile iş emri üzerine dağıtılan gider tutarlarını izleyebilirsiniz. İş emri bazında maliyet grupları ile maliyet dağılımları iş emri bazında kontrol edilebilir. Maliyetlerinizin oluşabilmesi için sistem içerisinde yer alan Üretim Maliyetlendirme raporlarından destek alarak stok fişlerinin muhasebeleşmesi sağlanabilir. Muhasebe Maliyet Fişlerinin oluşturulması için raporlar kullanılarak otomatik fişlerin oluşması sağlanabilir. Login ERP Üretim Maliyet Yönetimi böylece stok maliyetlendirmenizi fiş aramaksızın raporlar yardımı ile dökebileceğiniz hızlı ve pratik bir imkan sunmaktadır.

3109

Kurulduğu 1989 yılından bu yana benimsediği kaliteli hizmet anlayışı sayesinde çelik halat ve tel üretiminde Türkiye ve dünyanın sayılı tesislerinden birisi haline gelen firmamız, faaliyetlerini 24.000 m2’lik tesisinde gerçekleştirmektedir. Kurumsal Dijitalleşme vizyonumuz kapsamında Login Yazılım ile 2017 yılında çıktığımız yolculuk sayesinde satıştan sevkiyata tüm iş süreçlerimizi tek sistemden takip ederek, firmamızı sürekli ileri taşıyacak kararları dijital veriler ile almaya başladık. Login Yazılım’dan aldığımız özel hizmet sayesinde gücümüze güç katıyor, dijitalleşen geleceğe güvenle bakıyoruz.

Mustafa Köşker
Yönetim Kurulu Üyesi, Köşkerler Çelik Halat
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.