İş Başvuruları Yönetimi

İnsan kaynakları biriminin temel sorumluluklarından biri olan açık pozisyonlar için en uygun işe alımları yapmak ve doğru pozisyonları doğru kişilerle eşleştirmek, doğru bir değerlendirme ve gelen başvuruların sistemli bir şekilde sınıflandırılması ile mümkün oluyor. İş başvuruları yönetiminde değerlendirme ve elemelerin, onay veya ret bildirimlerinin sağlıklı yapılabilmesi için kapsamlı sistemler gerekiyor.

İş başvurularının sistematik kontrolünü ve bu sürecinin etkin yönetimini sağlayan Login HR İş Başvuruları Yönetimi ile değerlendirme ve elemeden, onay/ret bildirimine kadar tüm süreçleri otomatikleştirerek zaman ve işgücünden tasarruf edebilirsiniz. Sistem üzerinden takip edilen iş başvuruları ile işe alım süreçlerindeki tüm verilerin aynı havuzda toplanmasını sağlayan Login HR İş Başvuruları Yönetimi ile aday kartlarının hazırlanması, kara liste ve olumlu listelerin oluşturulması, olumlu değerlendirme sonrasında aday kartının doğrudan sicil kartı olarak özlük bilgilerine aktarılması işlemlerini otomatik olarak gerçekleştirebilir, departmanlarınızın eleman ihtiyaçlarını hızlı ve doğru bir şekilde karşılayabilirsiniz.  

1426

30 yılı aşkın süredir çağdaş ve yalın tasarım anlayışıyla geliştirilen ürünlerin üretimden sevkiyata tüm süreçlerinin planlanması ve özel üretim projelerimizin hayata geçirilmesinde hızlı entegrasyon ve kullanıcı dostu çözümleri nedeniyle Login ERP ile çalışmaya başladık. Zorlu sürecin tamamlanması sonrasında stok kontrolü yanında üretim ve tedarik süreçlerimizin sorunsuz ilerlemesi ve firmamıza özel geliştirdiğimiz yeni projelerimizde sundukları kaliteli ve hızlı çözümlerin yanında hızlı satış sonrası destek hizmetleri ile Login Yazılım ile birlikte gelişmeye ve geliştirmeye devam etmekteyiz.

Fatih Bayrakdar
ERP Sorumlusu, B&T Design|Bata Metal Mobilya
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.