e-İhracat Faturası Yöneticisi

e-İhracat faturası yurtdışı ticaret yapan şirketler için, mükelleflerin alacakları ödemelerle ilgili oluşturmaları gereken belgedir. Üzerinde Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nın belirlemiş olduğu  Taşıma Şekli, Ödeme Şekli, Teslim Şekli, Vergi Bilgileri, Alıcı/Gönderici bilgileri ve gönderilen ürünler ile ilgili belirlenmiş olan detaylı alanlara uygun olarak dolduruluyor ve pratik bir şekilde fatura oluşturularak dijital ortamda gönderimi sağlanıyor.

Login ERP e-İhracat Faturası Yönetimi ile ihracat faturalarınızı yine sistem içerisinde yer alan Login ERP Satış Yönetimi’nde oluşturduğunuz sipariş ve irslaiyeler yardımı ile kolayca oluşturabilir ve dijital olarak fatura dökümünüzü görüntüleyebilirsiniz.  Login ERP içerisinde e-fatura kullanıcısı iseniz faturanızı, e-ihracat faturası olarak resmileştirebillirsiniz. Onaylı entegrasyon sağlayan Login e-Fatura Yönetimi ile yasal uyumluluğunuzu sağlayabilir, entegratör maliyetlerini ortadan kaldırabilirsiniz.

 

3116

Soprano Mobilia olarak ürün tedariğinden üretim, stok ve sevkiyat süreçlerine kadar kaliteli hizmet sunmamıza olanak sağlayan Login Yazılım ile serüvenimiz 2019 yılında başlamıştır. Müşterilerimize beklentilerinin üzerinde kaliteli hizmet verebilmek, ürünlerimizin üretimin her aşamasında takip edilebilirliğini sağlamak ve konfigürasyonlu satış ile üretim yapabilmek Login ERP’yi tercih etme sebebimiz olmuştur. Üretim süreçlerimizde hayal ettiklerimizi gerçekleştirebilmemiz adına Login ERP’ye bizlere sunduğu çözüm önerileri ve destekleri için ayrıca teşekkür ederiz. Daha uzun yıllar yeni ve kaliteli projelerle serüvenimize devam edeceğiz.

Tuncer Ertan
Genel Müdür, Soprano Mobilia
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.