Sabit Kıymetler Yönetimi

Şirket içindeki demirbaşların tüm yaşam döngüsü ile mali etkilerini değerlendirmek, varlık yönetiminin en temel görevidir. Şirket varlıklarının tüm yaşam döngüsünü kontrol ederken, amortismanlar, kazançlar ve kayıplar gibi tüm verileri kayıt altında tutmayı sağlayan Login ERP Sabit Kıymetler Yönetimi, yasal raporların hazırlanmasını ve varlıkların mali etkilerini ölçmeyi olanaklı kılıyor.

Varlık yönetimini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmeyi sağlayan Login ERP Sabit Kıymetler Yönetimi ile duran varlıklarınızı sistem üzerinden takip edebilir, duran varlık amortisman kayıtlarını otomatik olarak oluşturabilirsiniz. Demirbaşlarınızın tüm kayıtlarını sistem üzerinden yaparak buna ilişkin muhasebe kayıtlarını otomatik olarak tutabilirsiniz. Duran varlıklarınızı birden fazla hesaplama parametresine göre hesaplayabilir ve bu doğrultuda defter kayıtları oluşturabilirsiniz.

Kayıtların sistem üzerinden yapılması ve otomatik takip sisteminin kullanılması, şirket içi varlıklarınızın durumuna ilişkin istediğiniz an istediğiniz bilgilere hızlıca ulaşmanızı sağlarken, varlıklarınızın güvenliklerini de sağlar.

1430

Soprano Mobilia olarak ürün tedariğinden üretim, stok ve sevkiyat süreçlerine kadar kaliteli hizmet sunmamıza olanak sağlayan Login Yazılım ile serüvenimiz 2019 yılında başlamıştır. Müşterilerimize beklentilerinin üzerinde kaliteli hizmet verebilmek, ürünlerimizin üretimin her aşamasında takip edilebilirliğini sağlamak ve konfigürasyonlu satış ile üretim yapabilmek Login ERP’yi tercih etme sebebimiz olmuştur. Üretim süreçlerimizde hayal ettiklerimizi gerçekleştirebilmemiz adına Login ERP’ye bizlere sunduğu çözüm önerileri ve destekleri için ayrıca teşekkür ederiz. Daha uzun yıllar yeni ve kaliteli projelerle serüvenimize devam edeceğiz.

Tuncer Ertan
Genel Müdür, Soprano Mobilia
bg
Hemen Ulaşın

Konularında uzman danışmanlarımızdan iş süreçlerinize en uygun çözümler hakkında bilgi alın.